Kahta'da TARSİM toplantısı yapıldı - Son Dakika

Kahta'da TARSİM toplantısı yapıldı

05.02.2020 16:47
Kahta'da TARSİM toplantısı yapıldı, System.String[]

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde devlet destekli tarım sigortası (TARSİM) ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde devlet destekli tarım sigortası (TARSİM) ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kahta Ziraat Odası çok amaçlı eğitim salonunda gerçekleştirilen tarım sigortası ile ilgili toplantıda, tarım sigortasındaki 2020 yılı yenilikleri ve işleyişi hakkında Kahta'da ki üreticilere bilgi verildi.

Toplantıya Adıyaman Tarım ve Orman İl Müdürü Adil Alan, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Mustafa Terzi, Kahta Tarım ve Orman İlçe Müdürü Fahri Can ve personelleri, Kahta Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, TARSİM Şanlıurfa Bölge Müdürü Serdal Doğan, Kahta Badem Birliği Başkanı Sena Yıldırım ve çiftçiler katıldı.

Kahta Ziraat Odası Başkanı Rüştü Turanlı yaptığı açılış konuşmasında, tarım sigortalarıyla ilgili gerekli bilginin alınarak poliçelerin buna göre yapılmasını gerektiğini dile getirdi.

Adıyaman Tarım ve Orman Müdürü Adil Alan ise konuşmasında, katılımcılara Adıyaman genelinde TARSİM yapan çiftçi sayısı toplam tutar ve çiftçiye ödenen TARSİM sigorta tazminatları hakkında bilgi verdi.

Daha sonra TARSİM Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü Kıdemli Uzman Muharrem Ünal konuyla ilgili bilgi verdi. - ADIYAMAN

Kahta'da TARSİM toplantısı yapıldı
Kahta'da TARSİM toplantısı yapıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kahta'da TARSİM toplantısı yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı