Kalben, Diyarbakır'a Gitmek İçin Can Atıyor - Son Dakika

Kalben, Diyarbakır'a Gitmek İçin Can Atıyor

14.11.2016 15:40

Red Bull Music Academy Radio'ya konuk olan 'Kalben', pek çok şehri keşfetmek istediğini ancak en çok gitmek istediği şehrin Diyarbakır olduğunu açıkladı.

Red Bull Music Academy (RBMA) Radio'nun programına katılan isimlerden biri de son dönemin en çok konuşulan ismi Kalben'di.

"NİLÜFER'İ ÇOK SEVİYORUM"

Kalben, son iki senede karşılaştığı ilgiden çok mutlu olduğunu belirtirken farklı şehirlerde tanıştığı insanların hikayelerini dinlemeyi çok sevdiğini söyledi. 'Kalben' Led Zeppelin, Kanye West, Lauryn Hill ama özellikle Nilüfer'i dinlemeyi çok sevdiğini belirtti.

SIRADA ANTEP, MARDİN, DİYARBAKIR VAR

İlk şarkılarını 13 yaşında yazdığını anlatan 'Kalben', şarkılarının hikayesini anlatmayacağını çünkü dinleyicinin kendi hikayesinin daha önemli olduğunu dile getirdi. Pek çok şehri keşfetmek istediğinden bahseden sanatçı Mardin'e, Antep'e Maraş'a, gideceğini ama en çok gitmek istediği şehrin Diyarbakır olduğunu vurguladı.

Kalben, Diyarbakır'a Gitmek İçin Can Atıyor

Son Dakika Magazin Kalben, Diyarbakır'a Gitmek İçin Can Atıyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi