Şarkıcı Kalben, yıllar önce yaşadığı tacizi itiraf etti - Son Dakika

Şarkıcı Kalben, yıllar önce yaşadığı tacizi itiraf etti

06.11.2019 13:34

Şarkıcı Kalben, katıldığı bir programda ölmek üzere olan annesini görmek için bindiği otobüste tacize uğradığını itiraf etti. Yıllar önce yaşadığı tacize sessiz kalan şarkıcı, "Böyle bir şey yaşadığınızda hemen bağırın, yardım isteyin" diyerek tüm kadınları uyardı.

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Kalben, Gökhan Çınar YouTube kanalı üzerinden yayınlanan "Katarsis" adlı programa konuk oldu. Ünlü şarkıcı programda yıllar önce yaşadığı taciz olayını ilk kez anlattı.

"ÖLMEK ÜZERE OLAN ANNEME GİDERKEN TACİZE UĞRADIM"

Programda samimi açıklamalarıyla dikkat çeken Kalben, yaşadığı korkunç olayı şu sözlerle anlattı: "Bir gün babam aradı, 'Annen ölmek üzere' dedi. Hemen iki arkadaşımla İstanbul'dan İzmir'e yola çıktık. Otobüs mola verirken ben uyuyakaldığım için arkadaşlarım orada inmişler. Ardından ben bir elle gözümü açtım. Bir çocuğa şefkat göstermeyen, bir kadına çiçek uzatmayan bir el o. Çocuğa vuran bir el, kadını saçından tutup yere çalan bir el o. Bayağı arkadan bir el, vücuduma dokunuyor. Tabii o an orada bir şey yapmadım. Arkadaşlarıma bile söyleyemedim. İzmir'e vardıktan 3-4 saat sonra annemi kaybettik. Üstünden günler geçti ve arkadaşlarıma ancak anlatabildim bu durumu. Bunun için herkese sesleniyorum, böyle bir şey yaşadığınızda hemen bağırın, yardım isteyin. Tacize karşı sesinizi çıkarın. Doğru kurumlara gidin ve utanmayın. Utanması gereken onlar çünkü."

"ŞİDDETİN SEBEBİ SİZ DEĞİLSİNİZ"

Şiddet gördüğünü de itiraf eden şarkıcı, "Bir seferinde şiddet gördüm. Yıllardır bunu ben tetikledim diye düşündüm. Bunu sanki hak etmişim gibi düşündüm durdum. Yıllardır bu konuda kendime haksızlık ettim.Yıllar insana öğretiyor. Kimse, kimse için bir şiddet sebebi olamaz. Bunun sebebinin siz olmadığını anlayın" diye konuştu.

Şarkıcı Kalben, yıllar önce yaşadığı tacizi itiraf etti
Şarkıcı Kalben, yıllar önce yaşadığı tacizi itiraf etti
Şarkıcı Kalben, yıllar önce yaşadığı tacizi itiraf etti
Şarkıcı Kalben, yıllar önce yaşadığı tacizi itiraf etti

- Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Şarkıcı Kalben, yıllar önce yaşadığı tacizi itiraf etti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok