Kalbine İyi Bak - Son Dakika

Kalbine İyi Bak

26.09.2018 15:42
Kalbine İyi Bak, System.String[]

Türk Kalp Vakfı, Dünya Kalp Günü kapsamında Kadıköy Belediyesi desteği ile Kozyatağı Kültür Merkezi'nde bir etkinlik düzenliyor.

Türk Kalp Vakfı, 19. Dünya Kalp Günü kapsamında "KENDİ KALBİME ve SENİN KALBİNE iyi bakılması için ne yapabiliriz?" sorusuyla daha sağlıklı yemekler pişirme ve tüketme, daha hareketli olma, sigara içmeme ve sigara içen sevdiklerinize sigarayı bırakmaları konusunda yardım etme konusunda herkesi kendisine söz vermeye çağırıyor.

29 Eylül günü saat 13.00'de Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi'nde gerçekleşecek olan etkinlikte Türk Kalp Vakfı Başkanı Kenan Güven, Melisa Akgül, Kerim Soysal, avukat Çetin Yıldırımakın, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu günün önemine ilişkin konuşacak. Etkinlikte Türk Kalp Vakfı Çocuk Kardiyoloji Merkezi Direktörü Prof. Dr. Türkan Ertuğrul'un konuşmacı olduğu"ailelerin çocuk kalp sağlığı ile ilgili bilinçlendirilmesi" başlıklı konferans yapılacak. Melisa Akgül "Fotoğraf Sergisi"nde gezilebileceği etkinlik Kerim Soysal Yönetiminde Klasik Müzik Resitali ile sona erecek.

KADIKÖY'DE ÜCRETSİZ MUAYENE

Kalp sağlığı kontrolü konusunda Kadıköylüler şanslı. Çünkü Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği'nde kardiyoloji muayeneleri ücretsiz yapılıyor.

Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği Kardiyoloji Ünitesinde; Ekg (Elektrokardiyografi), Efor Ekg, Ekokardiyografi, Ritim Holter, Tansiyon Holter hizmeti sunuluyor. Klinikte muayene ücretsizken diğer işlemlerden ise cüzi bir ücret alınıyor.

Kalbine İyi Bak

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kalbine İyi Bak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Sakarya'nın Hendek ilçesinde korkutan patlama sesi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, vali ve kaymakamlara militan diyen Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacak Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak CSKA Moskova Cenk Tosun'u kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor Sahilde bulunan cansız bedenin sır perdesi aralandı; kaçak göçmen dramı çıktı Eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen: İlk kurultayda genel başkan adayı olacağım Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı