Kaldırım Serçesi Filmi - Son Dakika

Kaldırım Serçesi Filmi

06.07.2011 21:36

Kaldırım Serçesi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kaldırım Serçesi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Edith Piaf’ın 1959’da New York’da verdiği konser sahnesi ile başlayan film, Fransız şarkıcı Piaf’ın, 40’lı yaşlarına odaklanıyor. Piaf, babasının çalıştığı sirk sayesinde küçüklüğünden itibaren pek çok yer dolaştı. Sokaklarda şarkı söyleyerek para kazanıyordu, keşfedildi ve kısa sürede, onu meşhur edecek çevre içine girdi.

Yönetmen: Olivier Dahan

Senaryo: Isabelle Sobelman, Olivier Dahan

Oyuncular: Jean-Paul Rouve, Emmanuelle Seigner, Pascal Greggory, Sylvie Testud, Marion Cotillard

Filmin Türü: Drama, Romantik,

Orijinal Adı: La Vie En Rose

Yapımcı Firma: Légende

Yapım Yılı: 2007

Yapım Ülkesi: Fransa, İngiltere

Orijinal Dili: Fransızca, İngilizce

Filmin Süresi: 140 dk.

Resmi Sitesi: http://www.edithpiafmovie.com/

Dağıtıcı Firma: 35 Milim Filmcilik

Vizyon Tarihi: 03.08.2007

Kaldırım Serçesi Filmi

Son Dakika Güncel Kaldırım Serçesi Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor