Son Dakika Haberleri: Kaldırımda yürürken, havalandırma menfezinin içine düştü

Kaldırımda yürürken, havalandırma menfezinin içine düştü

9 gün önce

KONYA'da kaldırımda arkadaşıyla yürüyen kişi, üzerine bastığı tahta kapağın kırılması sonucu bir iş yerinin bodrum katına ait havalandırma menfezine düştü.

Kaldırımda yürürken, havalandırma menfezinin içine düştü, System.String[]
KONYA'da kaldırımda arkadaşıyla yürüyen kişi, üzerine bastığı tahta kapağın kırılması sonucu bir iş yerinin bodrum katına ait havalandırma menfezine düştü. O anlar, saniye saniye kameraya yansıdı.
?Olay, Karatay Sanayi Sitesi'nde meydana geldi. Arkadaşıyla birlikte kaldırımda yürüyen ismi öğrenilemeyen bir kişi, bir iş yerinin bodrum katına ait havalandırma menfezinin tahta kapağına bastı. Bu sırada tahta kırılınca, bu kişi menfeze düştü. Ne olduğunu şaşıran ve yara almadan kurtulan kişi, kendi imkanlarıyla menfezden çıktı. Yanındaki arkadaşı ise yardım etmek istedi. O anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına kaydedildi. İki kişi daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yola devam etti.


- Konya
Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 03:15 Kaynak: DHAGölde cinsel ilişkiye giren çifti polis zorla sudan çıkardı! Olay cep telefonu kamerasına kaydedildi 1202 yıllık anıt ağaç, yeni yerinde zeytin verdi Rusya'dan kritik S-400 açıklaması Manisa'da korkutan orman yangını