Kale Çelik Eşya'dan "Piyano Kapı" - Son Dakika

Kale Çelik Eşya'dan "Piyano Kapı"

19.01.2012 16:22
Kale Çelik Eşya'dan

Kale Çelik Eşya ve Kale Kilit ilgi çekici yeni standı ve yeni ürünleriyle 19-22 Ocak tarihleri arasında"Demos Kapı Fuarı"nda yerini alıyor.

Özel tasarımıyla dikkat çeken "Kale Piyano Kapı" fuarda ilk kez tüketiciyle ve sektör profesyonelleri ile buluşuyor.

Kale Çelik Eşya, estetik ve teknolojiyi buluşturduğu temel ürünleri olan çelik kapı, para kasası ve yangın kapısını tasarımıyla dikkat çeken yeni stantta tüketicilerin deneyimlemesine sunuyor. Ürün yelpazesini temsil eden dört ayrı rengin hâkim olduğu stantta, tüketici deneyimi odaklı tasarımıyla ürünler özel bir obje olarak konumlandırılıyor.

"Piyano Kapı" tasarımıyla fuarın ilgi odağı olacak

Fuarın sürprizi ise özel olarak tasarlanan "Piyano Kapı". Estetik ve tasarımı güvenlikle buluşturan Kale Çelik Eşya'nın bu yeni ürünü piyano tuşları deseninden esinleniyor. Kale Çelik Kapı'nın tüm teknolojik özelliklerine sahip bu özel tasarım kapının kolu ise sol anahtarı şeklinde tasarlandı.

Kale Kilit'ten yaşam alanlarında güvenli çözümler

Tüm çelik kapılara monte edilebilen, Kale Kilit'in güvenlik sistemlerinde geliştirdiği yenilikçi ürünü Kale Otomatik, kapıları otomatik olarak kilitleme özelliği ile dikkat çekiyor. Ziyaretçilerin deneyimine sunulan ürün, yardımcı mandalı sayesinde içerden ve dışarıdan kapının kilitlenmesine gerek duymadan, otomatik kilitlemeyi gerçekleştiriyor.

Kale Kilit'in tüketicilerin her mekânda güvenlik ihtiyacını karşılayacak üst düzey güvenlik ürünleri yelpazesine eklediği Kale Yüksek Güvenlikli Silindir kuvvetli darbelere karşı tam koruma sağlıyor. Her türlü kilide uyum sağlayan bu yenilikçi ürün, silindirin alt zeminine yerleştirilen ve özel ortamlarda hazırlanan hassas döküm çelik malzemeden oluşturulmuş yüksek dirençli U profil sayesinde kuvvetli darbelere karşı üstün koruma sağlıyor.

Kale Çelik Eşya'dan Piyano Kapı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kale Çelik Eşya'dan 'Piyano Kapı' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var