Kalecik'ten Çankaya'ya Teşekkür - Son Dakika

Kalecik'ten Çankaya'ya Teşekkür

07.09.2012 14:07
Kalecik'ten Çankaya'ya Teşekkür, System.String[]

Kalecik Belediye Başkanı Şahin, Çankaya Belediyesi Başkenvekili Haydar Han'a 8. Uluslararası Kalecik Karası Kültür ve Turizm Festivali programı hakkında bilgi verdi.

Kalecik Belediye Başkanı Nevzat Şahin, Çankaya Belediyesi Başkenvekili Haydar Han'ı makamında ziyaret ederek, önümüzdeki hafta yapılacak 8. Uluslararası Kalecik Karası Kültür ve Turizm Festivali programı hakkında bilgi verdi.

Nevzat Şahin, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'ın Anadolu'nun dört bir yanında gelenekselleşmiş halk kültürünü yaşatmayı amaçlayan festivaller ve benzer etkinliklerin yaşatılması için her türlü desteği verdiğini belirterek, kendisine ve ekip arkadaşlarına Kalecik halkının teşekkürlerini iletti. Han ile festival programının içeriğini de paylaşan Şahin, festival hazırlıklarına giriştikleri günden itibaren Çankaya Belediyesi'ni yanlarında gördüklerini, 15-16 Eylül tarihlerinde yapılacak festivalde bunun etkilerinin fazlasıyla dikkat çekeceğini belirtti.

Başkanvekili Han ise, Şahin'in davetinden duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Tanık'la birlikte festivale katılacağını söyledi. Han, Kalecik'te gerçekleştirilmek üzere proje hazırlıkları tamamlanan park, yürüyüş yolu ve spor alanlarının inşasına önümüzdeki günlerde başlanacağını da kaydetti. - ANKARA

Kalecik'ten Çankaya'ya Teşekkür
Kalecik'ten Çankaya'ya Teşekkür

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kalecik'ten Çankaya'ya Teşekkür - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hurdacı, sokak ortasında önce kollarını kesti sonra jileti boğazına dayadı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor AK Parti'nin İstanbul'da 22 ilçe başkanını görevden aldığı iddia edildi İstanbul'da lüks villada cinayet! Arkadaşının dikkati, gerçeği ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot