Son Dakika Haberleri: Kaleli Lise Öğrencilerinden Resim ve Coğrafya Sergisi

Kaleli Lise Öğrencilerinden Resim ve Coğrafya Sergisi

9 gün önce

Kale ilçesinde İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından resim ve coğrafya sergisi açıldı.

Kaleli Lise Öğrencilerinden Resim ve Coğrafya Sergisi, System.String[]
Kale ilçesinde İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından resim ve coğrafya sergisi açıldı.

Öğrenciler tarafından hazırlanan fiziki ve beşeri coğrafya maketleri, kabartma tablolar ve çeşitli resimler, lisenin bahçesinde sergilendi.

İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Uğur Yanar, sergi açılışında yaptığı konuşmada, öğrencileri ortaya koydukları eserlerden dolayı tebrik ettiğini belirtti.

Ortaya konulan eserlerin öğrencilerin kültürel gelişimine katkı sunacağını dile getiren Yanar, "Aynı zamanda üzerinde yaşadıkları dünyanın ve günlük hayatta karşılaşabilecekleri coğrafi olayları el becerileriyle bizlere sunmuşlardır. Sergide emeği geçen ve sergiye katılan herkese teşekkür ederim." dedi.

Sergiye Kale Belediye Başkanı Murat Koca, İlçe Jandarma Komutanı Hamdi Güden, İlçe Emniyet Amiri Mesut Anar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Akkaya, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Celal Genç, Kale Halk Eğitimi Müdürü Aziz Ayaz, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 04:32 Kaynak: AAÇalışmalar Başladı! Van'a 50 Fabrika Kurulacak "Kafa Keseceğim" Diyen Suriyeli Sığınmacı Gözaltına Alındı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Şampiyonu Taha Akgül'ün İmajını Görünce Espriyi Patlattı: Bu Bıyık Adamı Korkutur