Kalender, İlçe Yöneticilerini İftarda Buluşturdu - Son Dakika

Kalender, İlçe Yöneticilerini İftarda Buluşturdu

16.08.2011 11:46
Kalender, İlçe Yöneticilerini İftarda Buluşturdu, System.String[]

Kırıkkale ve Yöresi Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (KALENDER), ilçe ve belde yöneticilerini iftarda bir araya getirdi.

Kırıkkale ve Yöresi Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (KALENDER), ilçe ve belde yöneticilerini iftarda bir araya getirdi.

Millet Caddesi'nde bulunan Hünkar İskender Lokantası'nda düzenlenen kaynaşma ve paylaşma iftarına çok sayıda üst bürokrat katıldı. Yapılan iftara Kırıkkale Vali Yardımcısı Fethi Yorulmaz, Keskin Belediye Başkanı Yrd. Dç. Dr. Bayram Sakallı, Delice Belediye Başkanı İhsan Biçici, Çerikli Belediye Başkanı Ömer Sakarya, Kulaksız Belediye Başkanı Hasan Keskin, Çelebi Belediye Başkanı Süleyman Uluyol ve Büyükyağlı Belediye Başkanı Mevlüt Özçelik katıldı.

Kırıkkale'nin önde gelen insanlarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten KALENDER Başkanı Şuayip Demir, bundan sonra da bu tür iftarları geleneksel hale getireceklerini söyledi. Demir, "Dernek olarak Kırıkkaleli yöneticilerle yapmış olduğumuz iftar programının sosyal kaynaşma açısından önemli olduğunu düşünüyoruz. Mübarek ayın rahmeti, bereketi, mağfireti hepimizin üzerine olur inşallah. Ramazan sevgi, merhamet, vermek, kötülüklerin azalması demektir. " dedi.

Ramazan'da yaşanan duyguların, diğer 11 ay içerisinde çoğaltılarak insanlığın huzurunun ve barışının yüceltilmesi dileğinde bulunan Demir, şöyle devam etti: "Bizleri onurlandıran belediye başkanlarını ve bizlere gelemeyeceğini mesaj çekerek bildiren kaymakamlarımıza kısa zamanda makamlarında bir teşekkür ziyareti gerçekleştireceğiz. " dedi.

Programa katılan Vali Yardımcısı Fethi Yorulmaz, konuşmasında, iftarların sosyal ve dini önemine vurgu yaptı. Keskin Belediye Başkanı Bayrım Sakallı ise Ramazan ayının önemini belirten sözler söyledi.

Kalender, İlçe Yöneticilerini İftarda Buluşturdu
Kalender, İlçe Yöneticilerini İftarda Buluşturdu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kalender, İlçe Yöneticilerini İftarda Buluşturdu - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs aşısını bulan Türk doktorları tebrik etti İstiklal'de ilginç anlar! Maske cezası kesilen Rus turist önce itiraz etti, ardından dans etmeye başladı Son Dakika: Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, koronavirüse yakalandı Okyanus balığı 15 kiloluk lambuka, Kuşadası'nda yakalandı Hakkındaki tedbir kararına uymayan Sisi lakaplı Seyhan Soylu'ya 4 günlük hapis Yılbaşı büyük ikramiye talihlisinin parasını 337 gün sonra alması 12 milyon lirasına mal oldu Suikast girişimi iddiaları sonrası İmamoğlu zırhlı makam aracı kullanmaya başladı 337 gün sonra ortaya çıkan büyük ikramiye talihlisi neden bu kadar beklediğini anlattı: Tamamen aklımdan çıkmış