Son Dakika Haberleri: Kaleseramik'ten Yeni Yılın İlk İhracatı Yapıldı

Kaleseramik'ten Yeni Yılın İlk İhracatı Yapıldı

7 yıl önce

Çanakkale'nin Çan ilçesinde kurulu Kaleseramik Fabrikaları'ndan yeni yılın ilk ihracatı yapıldı.

Kaleseramik'ten Yeni Yılın İlk İhracatı Yapıldı, System.String[]
Çanakkale'nin Çan ilçesinde kurulu Kaleseramik Fabrikaları'ndan yeni yılın ilk ihracatı yapıldı.

Çan'daki fabrikada, yeni yılın ilk ihracatı nedeniyle tören düzenlendi. Törende, kurban kesiminin ardından, Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalesinterfleks ve Kale markalı ürünler Kalenakliyat Seyahat ve Turizm AŞ'ye ait araçlarla ABD, Irak, İngiltere, Arabistan ve Nijerya'ya gönderildi.

Kale Grubu Yapı Ürünleri Grup Başkanlığından yapılan açıklamada, firmanın 2011 yılı hedefinin yüzde 10 üzerinde gerçekleştiği, 2012 yılında da yüzde 10 büyüme hedeflendiği belirtilerek, buna paralel olarak İtalya'nın en prestijli markalarından olan Edilcuoghi ve Edilgres'in firma bünyesine katılmasıyla, yurt dışında markalaşma hedeflerine ivme kazandırılacağı bildirdi.

Açıklamada, Kale Grubu ve şirketlerinin, teknolojik gelişmeler ve yüksek estetik kaygılar çerçevesinde geliştirdiği rekabetçi ürünleriyle, yurt dışında da en çok tercih edilen markalar arasında üst sıralarda görüleceği ifade edildi.

- ÇANAKKALETuba Ekinci'nin Bikinili Koşma Videosunda, Kendini Ata Benzetmesi Olay Oldu Güzel Oyuncu Tuvana Türkay, İç Çamaşırsız Kıyafetiyle Görüntülendi

Sahneye Beyaz Lensle Çıkan Rus Şarkıcı, İzleyenleri Önce Şaşırttı Sonra Eğlendirdi