Son Dakika Haberleri: Kalınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de Nikah Şahitliği Yaptı

Kalınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de Nikah Şahitliği Yaptı

8 yıl önce

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'de çocukluk arkadaşının nikah şahitliğini yaptı.

Kalınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de Nikah Şahitliği Yaptı, System.String[]

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'de çocukluk arkadaşının nikah şahitliğini yaptı.


Yılmaz, AK Parti Karlıova ilçe kongresinin ardından Sağlık Bakanlığı'nda Şube Müdürü olarak görev yapan çocukluk arkadaşı Hüseyin Gazioğlu ile Emine Akbulut'un, Ahmet Dursun Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Kompleksi Düğün Salonu'nda düzenlenen nikah törenine katıldı.


Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay'ın kıydığı nikahta, Bakan Yılmaz ile Bayram Akbulut, çiftin nikah şahitliğini yaptı.


Nikah işleminin ardından evlenme cüzdanını geline veren Yılmaz, gelin ve damada mutluluklar diledi. Cevdet Yılmaz, "Allah hayırlı ve mübarek etsin. Güzel bir hadiseye tanıklık ettik. Yeni bir yuva kurulmuş oldu. İnşallah en kötü gününüz böyle olur. Allah mutluluklar versin, ömür boyu mutluluklar dilerim. İki aile bir araya geldi, akraba olmuş oldu. Aileye, Cenabı Allah'tan hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etmesini diliyorum. Bingöl'de Hüseyin Bey ile çocukluk arkadaşıydık. Şimdide Ankara'da birlikteyiz. Hüseyin beye mutluluklar diliyoruz ama arkadaş olsak da evlenme cüzdanını hanımefendiye vereceğiz kusura bakmasın. Çok daha iyi muhafaza edecek inşallah. Mutluluklar diliyorum" temennilerini paylaştı.


Nikah törenine, Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer, AK Parti Bingöl Milletvekili Eşref Taş ile çok sayıda davetli katıldı.


- BİNGÖL

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 05:04 Kaynak: AACiciş Esra Ersoy, Instagram hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı
"Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy verirsiniz?" anketinde Erdoğan ipi göğüsledi Yaşlı adam, kız çocuğuna istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı