Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'de - Son Dakika

Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'de

15.06.2016 18:07

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantı salonundan detaylar Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun'un konuşması Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun: "Kısa vadede, Mersin'in hasret kaldığı hizmetler, projeler, yatırım programına alınacak, bunlar da Mersinlilerin hizmetine sunulacaktır" Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, "Kısa vadede, Mersin'in hasret kaldığı hizmetler, projeler, yatırım programına alınacak, bunlar da Mersinlilerin hizmetine sunulacaktır.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Toplantı salonundan detaylar

Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun'un konuşması

Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun:

"Kısa vadede, Mersin'in hasret kaldığı hizmetler, projeler, yatırım programına alınacak, bunlar da Mersinlilerin hizmetine sunulacaktır"

Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, "Kısa vadede, Mersin'in hasret kaldığı hizmetler, projeler, yatırım programına alınacak, bunlar da Mersinlilerin hizmetine sunulacaktır." dedi.

Coşkun, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nde (AKİB) düzenlenen "Eğitimde Başarı Ödül Töreni"ndeki konuşmasında, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın, Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısına katılacak olması nedeniyle, programda yer alamadığını belirtti.

Elvan'ın seçim bölgesi Mersin'den, Kalkınma Bakanlığı görevine getirilmesinin bir şans olarak görülmesi gerektiğini ifade eden Yusuf Coşkun, bunun kente verilen desteği gösterdiğini kaydetti.

Kent için yatırım programları hazırlandığını vurgulayan Çoşkun, "İnşallah önümüzdeki dönemde pınarın başında olan Mersinliler, testisini dolu dolu dolduracak. Kısa vadede, Mersin'in hasret kaldığı hizmetler, projeler yatırım programına alınacak, bunlar da Mersinlilerin hizmetine sunulacaktır." diye konuştu.

Törende ödül alacak sporcuları ve sınavlarda başarı gösteren öğrencileri de kutlayan Coşkun, gençlerin başarılarına şahitlik ettikleri için mutlu olduklarını bildirdi.

Coşkun, beraberinde Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve MÜSİAD Mersin Şube Başkanı Yusuf Yılmaz ile öğrencilere ödüllerini verdi.

Tarsus ziyareti

Coşkun, kentteki programı kapsamında, AK Parti Tarsus İlçe Teşkilatı'na da ziyarette bulunarak, "Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan'ın seçim öncesi verdiği tüm hizmet vaatleri hiç kuşkunuz olmasın fazlasıyla yerine getirilecek. Biz hizmetleri yaparken, parti teşkilatlarımız, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde yapılan tüm hizmetleri sürekli olarak halkımıza anlatacak. Bunu yapmak zorundayız." diye konuştu.

AK Parti Tarsus İlçe Başkanı Mehmet Yıldız da kentle ilgili Bakan Yardımcısı Coşkun'a sunum yaptı.

Coşkun daha sonra Kaymakam Bekir Atmaca'yı makamında ziyaret ederek, kentin sorunları ve yapılmakta olan hizmetler hakkında bilgi aldı.

Yusuf Coşkun'a ziyaretlerinde, AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik de eşlik etti.

Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'de
Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'de
Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'de
Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'de

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'de - Son Dakika


Son Dakika

Trabzonspor, deplasmanda Gençlerbirliği'ni 2-1 mağlup etti Vergi rekortmenlerinin adlarını açıklamamasına Babacan'dan çarpıcı yorum: Saklanıyorlar, 'aman abi çökerler' korkusu var 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti Dolandırıcılar, parola "bayrak" dedi, yaşlı çiftin 60 yıllık birikimini aldı Kurduğu sistem sayesinde 8 yıldır elektriğe tek kuruş para ödemiyor