Kaloriferci Antrenör - Son Dakika

Kaloriferci Antrenör

03.01.2012 12:17
Kaloriferci Antrenör

Zonguldak'taki Dilaver İlköğretim Okulu'nun Kız Voleybol Takımını, Okulun Kalorifercisi 39 Yaşındaki Halim Demir Çalıştırıyor.

Ortaokulu bitirdikten sonra liseye devam etmeyen evli ve 3 çocuk babası Halim Demir, 1999'da Zonguldak Kız Meslek Lisesi'nde kaloriferci olarak işe başlarken, 2004'te Dilaver İlköğretim Okulu'na atandı. 8 yıldır burada kaloriferci olarak görev yapan Halim Demir, Zonguldak Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü'nden aldığı fahri antrenörlük belgesi ile aynı zamanda okulun kız voleybol takımını çalıştırıyor.

Halim Demir'in 8 yıldır çalıştırdığı Dilaver İlköğretim Okulu Voleybol Takımı, Zonguldak Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğince düzenlenen, 'İlköğretim Okulları Arası Yıldız Kızlar Voleybol Grup Birinciliği'nde ilk maçını kaybederken, ikinci maçında Bahçelievler İlköğretim Okulu'nu 2-0 mağlup etti. Halim Demir, kalan 7 maçlarını kazanarak şampiyon olmak istediklerini söyledi.

Halim Demir, okulun kaloriferlerini yakmasının yanında, küçüklüğünden bu yana spora olan ilgisi nedeniyle öğrencilerin voleybol ile birlikte diğer branşlarda da kendilerini geliştirmelerinde yardımcı olduğunu söyledi. Bu sene okulda beden eğitimi öğretmeni bulunmadığını, ancak önceki yıllarda görev yapan beden eğitimi öğretmenleriyle uyumlu bir şekilde voleybol takımını çalıştırmaya devam ettiğini anlatan Halim Demir, şöyle konuştu

Voleybol ile birlikte futbol antrenörlüğü belgem de var. Ben spora aşık birisiyim. 'Spor' denilince bende mantık biter. Evimin elektriği kesilmiş, evde un yokmuş, o önemli değil. Takımın topu olsun, forması olsun, önemli olan bu. Şu anda mezun ettiğimiz 7 kızımız okudukları üniversitenin voleybol takımında kaptan. Onların oynadıkları takımlarda kaptan olması bizim için büyük bir şeref. Antrenörlük babalık gibi bir şeydir. Öğrencilerimi bir baba gibi eğitmeye çalışıyorum.

DS(EE)

HABER-KAMERA Durmuş SEVİNDİK

YORUMLAR
500
Fren yerine gaza basınca çocuk parkına girdi Fren yerine gaza basınca çocuk parkına girdi Müftü Eroğl,u Kur'an kurslarını ziyaret etti Müftü Eroğl,u Kur'an kurslarını ziyaret etti Şofbenden çıkan kıvılcım ekipleri harekete geçirdi Şofbenden çıkan kıvılcım ekipleri harekete geçirdi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kaloriferci Antrenör - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement