Kalp Krizi Geçiren Mustafa Topaloğlu, Yoğun Bakıma Alındı - Son Dakika

Kalp Krizi Geçiren Mustafa Topaloğlu, Yoğun Bakıma Alındı

25.09.2018 12:55

Ünlü Türkücü Mustafa Topaloğlu kalp krizi geçirmesi sonucu hastaneye kaldırıldı. Topaloğlu'nun şu an yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Türkücü Mustafa Topaloğlu, bu sabah saat 05.30 sularında kalp krizi geçirdi. Yakınları tarafından hemen Kadıköy'deki Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan 61 yaşındaki türkücünün durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

KALP DAMARINA STENT TAKILDI

Sözcü'nün haberine göre, Topaloğlu'nun kalbinde bulunan damarların tıkandığı ve bunun üzerine anjiyoplasti tekniğini kullanarak stent takıldığı bilgisine ulaşıldı.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Bu sabah saatlerine karşı rahatsızlanarak eşi tarafından hastaneye kaldırılan Topaloğlu'nun şu sıralar yoğun bakım ünitesinde uyutularak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Kalp Krizi Geçiren Mustafa Topaloğlu, Yoğun Bakıma Alındı

- Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Kalp Krizi Geçiren Mustafa Topaloğlu, Yoğun Bakıma Alındı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Yerli otomobilin bataryasında da kullanılacak! Türkiye lityum üretimine 7 Aralık'ta başlıyor Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı Rus YouTuber, hamile kız arkadaşını canlı yayında öldürdü Vaka sayısının 1 haftada yüzde 100'e ulaştığı Antalya'da koronavirüs haritası tamamen kırmızıya döndü Otel baskınında bir polisimizi şehit eden katilin cenazesini, memleketine götürecek araç bulunamadı Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Tekirdağlı Türk ile evlenen Rohini Kösoğlu Beyaz Saray'da Ağrı-İran sınırındaki 81 kilometrelik güvenlik duvarı projesi sona erdi