Kalp krizi geçiren Rasim Öztekin için kan aranıyor - Son Dakika

Kalp krizi geçiren Rasim Öztekin için kan aranıyor

07.03.2021 22:16

Bugün öğle saatlerinde kalp krizi geçiren Rasim Öztekin için kan aranmaya başlandı. Usta oyuncunun kızı Pelin Öztekin, "Babam Rasim Öztekin için 0 RH(-) kana ihtiyaç vardır. Kan bağışçıları benimle iletişime geçerse sevinirim" dedi.

Bugün öğle saatlerinde arkadaşıyla mesajlaştıktan sonra evinde kalp krizi geçiren tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin için kan aranmaya başlandı.

"BABAM İÇİN KANA İHTİYAÇ VAR"

Usta oyuncunun kendisi gibi oyunculuk yapan kızı Pelin Öztekin, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda, "Babam Rasim Öztekin için 0 RH(-) kana ihtiyaç vardır. Acil bir durumda Kadıköy Siyami Ersek Hastanesi'ne gelebilecek kan bağışçıları benimle iletişime geçerse sevinirim" dedi.

BAĞIŞÇILARIN DİKKATİNE

Pelin Öztekin Instagram'daki ikinci hikayesinde ise kan bağışçılarının 72 saat içinde alkol almamış ve erkek olması gerektiğini belirten bir paylaşım yaptı.

Kalp krizi geçiren Rasim Öztekin için kan aranıyor
Kalp krizi geçiren Rasim Öztekin için kan aranıyor
Kalp krizi geçiren Rasim Öztekin için kan aranıyor

Son Dakika Magazin Kalp krizi geçiren Rasim Öztekin için kan aranıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İstanbul'da şimdiye kadar 2 milyon 814 bin 919 kişi korona aşısı oldu Son Dakika: İstanbul'da şimdiye kadar 2 milyon 814 bin 919 kişi korona aşısı oldu Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Toroslar'dan toplayıp tazesini 150 TL'den, kurusunu bin 500 TL'den satıyorlar Toroslar'dan toplayıp tazesini 150 TL'den, kurusunu bin 500 TL'den satıyorlar Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular 40 meslek için yeterlilik belgesi zorunluluğu getirildi! Belgesi olmayan çalışamayacak 40 meslek için yeterlilik belgesi zorunluluğu getirildi! Belgesi olmayan çalışamayacak Rusya'dan yeni gözdağı! Putin'in yeni silahına ait görüntüler devlet kanalında yayınlandı Rusya'dan yeni gözdağı! Putin'in yeni silahına ait görüntüler devlet kanalında yayınlandı İstanbul'un göbeğinde heyecanlandıran keşif! Metro kazısından çıkanlar tarihe ışık tutacak İstanbul'un göbeğinde heyecanlandıran keşif! Metro kazısından çıkanlar tarihe ışık tutacak