"KALP" Tiyatro Oyununun Prömiyeri Gerçekleştirildi! - Son Dakika

"KALP" Tiyatro Oyununun Prömiyeri Gerçekleştirildi!

24.12.2018 09:33
"KALP" Tiyatro Oyununun Prömiyeri Gerçekleştirildi!

Kalp'in prömiyer gecesine; İpek Bilgin, Serkan Altunorak, Güven Murat Akpınar, Melisa Şenolsun, Ozan Dolunay, Furkan Andıç, Ece Dizdar ve İdil Sivritepe gibi isimler katıldı.

Yönetmenliğini İbrahim Çiçek'in üstlendiği, Nilperi Şahinkaya, Aras Aydın, Cem Yiğit Üzümoğlu, Kerem Arslanoğlu, Burak Sarıkahya, Sinan Çatıkkaş, Nejdet Sert, Süleyman Kara ve Soner Kurt'un rol aldığı Craft'ın yeni tiyatro oyunu 'Kalp'in prömiyeri 22 Aralık Cumartesi günü ünlü isimlerin katılımıyla Craft Kadıköy'de gerçekleştirildi. Gecede büyük beğeni toplayan Kalp oyunu seyirciden tam not aldı.

Kalp; 80'li yıllarda sadece eşcinsellerde görüldüğü iddia edilen bir salgının yarattığı korkuyu, dayanışmayı ve ötekileştirmeyi konu alıyor.Oyun, herkes tarafından heteroseksüellerde de görüldüğü bilinirken, korkunun büyümemesi için karantina benzeri bir hayata sürüklenen, baskı gören ve yalnızlığa itilen bir grup gencin hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini İbrahim Çiçek'in, çevirmenliğini Hira Tekindor'un üstlendiği, yazarı Larry Kramer olan "Kalp" adlı oyun perdelerini açıyor.

YORUMLAR
500
Antik tiyatroda 2 bin yıl sonra ilk oyun Antik tiyatroda 2 bin yıl sonra ilk oyun Kadıköy'deki diş hekimi cinayetine ilişkin 1 şüpheli tutuklandı Kadıköy'deki diş hekimi cinayetine ilişkin 1 şüpheli tutuklandı KADIKÖY'DEKİ DİŞÇİ CİNAYETİ ŞÜPHELİSİ TUTUKLANDI KADIKÖY'DEKİ DİŞÇİ CİNAYETİ ŞÜPHELİSİ TUTUKLANDI
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'KALP' Tiyatro Oyununun Prömiyeri Gerçekleştirildi! - Son Dakika


Advertisement