Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu - Son Dakika

Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu

21.01.2021 10:31

ABD'nin yeni Senato Başkanı Kamala Harris, başkanlık koltuğuna oturduğu ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Harris, Senatoda okuduğu karar sırasında, "Başkanlık koltuğuna oturmak harika hissettirdi." diyerek kahkahalara boğuldu.

3 Kasım'daki seçimleri kazanarak Donald Trump'ı mağlup eden Joe Biden, dünkü yemin töreninin ardından 46. ABD Başkanı olarak göreve başladı. Başkan Yardımcısı Kamala Harris de yemininin ardından, Beyaz Saray'daki Senato başkanlık koltuğuna oturdu.

SENATÖRLER KAHKAHADAN KIRILDI

Demokratların kontrolü ele aldığı Beyaz Saray'da ilk görevi Kaliforniya senatörlüğünden istifa etmek olan ABD Senatosu Başkanı Harris, konuşması sırasında kahkahalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Kararı okuduğu sırada kahkahalara boğulan Kamala Harris, Senatörler tarafından alkışlı destek aldı.

Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu

"BAŞKANLIK KOLTUĞUNA OTURMAK HARİKA HİSSETTİRDİ"

Görevinin daha ilk saatlerinde kahkaha dolu görüntülerin oluşmasını sağlayan Harris, durumu, "Bu çok tuhaftı" diyerek tarif etti. Konuşmasının ardından gazetecilere de açıklama yapan Harris, "Başkanlık koltuğuna oturmak harika hissettirdi." ifadesinde bulundu.

Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu

Senatoda ayrıca, Georgia eyaletinden Jon Ossoff ve Raphael Warnock, Kamala Harris karşısında görevlerine başlamak için yeminlerini etti.

Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu

Son Dakika Dünya Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

15 yıldır mezarlıkta sattığı çiçeklerle evini geçindiren kadın, kızını Oxford Üniversitesi'nde okutuyor Tartıştığı esnafı 12. kattan aşağı attı! O anlar kamerada Fuhşa zorlandığını iddia ederek eşini öldüren Çilem Doğan yıllar sonra konuştu: Emine Bulut, Pınar Gültekin, Özgecan Aslan gibi olacaktım Türkiye'ye Irak'ta sinsi tuzak! ABD'nin görevini NATO devralıyor, 2 bin 500 PKK'lı teröriste eğitim verilecek Kırmızı kategorideki Aksaray'da "tam" kapanmaya gidildi Yüreği el vermediği için sokaktan evine alıp yardım ettiği kadını ölü buldu Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi yüzünden gelen eleştirilere ateş püskürdü Güney Kore'de genç bir kızı tecavüzden kurtaran Rabia, kahraman oldu