Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu - Son Dakika

Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu

21.01.2021 10:31

ABD'nin yeni Senato Başkanı Kamala Harris, başkanlık koltuğuna oturduğu ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Harris, Senatoda okuduğu karar sırasında, "Başkanlık koltuğuna oturmak harika hissettirdi." diyerek kahkahalara boğuldu.

3 Kasım'daki seçimleri kazanarak Donald Trump'ı mağlup eden Joe Biden, dünkü yemin töreninin ardından 46. ABD Başkanı olarak göreve başladı. Başkan Yardımcısı Kamala Harris de yemininin ardından, Beyaz Saray'daki Senato başkanlık koltuğuna oturdu.

SENATÖRLER KAHKAHADAN KIRILDI

Demokratların kontrolü ele aldığı Beyaz Saray'da ilk görevi Kaliforniya senatörlüğünden istifa etmek olan ABD Senatosu Başkanı Harris, konuşması sırasında kahkahalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Kararı okuduğu sırada kahkahalara boğulan Kamala Harris, Senatörler tarafından alkışlı destek aldı.

Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu

"BAŞKANLIK KOLTUĞUNA OTURMAK HARİKA HİSSETTİRDİ"

Görevinin daha ilk saatlerinde kahkaha dolu görüntülerin oluşmasını sağlayan Harris, durumu, "Bu çok tuhaftı" diyerek tarif etti. Konuşmasının ardından gazetecilere de açıklama yapan Harris, "Başkanlık koltuğuna oturmak harika hissettirdi." ifadesinde bulundu.

Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu

Senatoda ayrıca, Georgia eyaletinden Jon Ossoff ve Raphael Warnock, Kamala Harris karşısında görevlerine başlamak için yeminlerini etti.

Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu

Son Dakika Dünya Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Samsun'da bir kadın sokak ortasında eski eşi tarafından öldüresiye dövüldü Kırmızı kategorideki Aksaray'da "tam" kapanmaya gidildi Babasının yasağını çiğneyen Yasmin Erbil'den cesur pozlar Metropoll'den dikkat çeken Cumhurbaşkanlığı anketi! Erdoğan mı, Mansur Yavaş mı? 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen'e ilginç soru: O sahnelerde kadın oyunculara karşı bir şey hissettiniz mi? Eminönü'ndeki yoğunluğu anlatan muhabire canlı yayında küfür! Apar topar yayından çıktılar 92 yaşındaki Hanım nineyi öldürüp ziynet eşyalarını çalan 23 yaşındaki cani yakayı ele verdi Kale direğinin yanına saklanan uyanık futbolcu, kaleciyi gafil avladı