Kamalak: Hırsızlar 'Kahraman' Onu Yakalan Polisler, 'Hırsız' İlan Edilebilir Mi? - Son Dakika

Kamalak: Hırsızlar 'Kahraman' Onu Yakalan Polisler, 'Hırsız' İlan Edilebilir Mi?

19.10.2014 15:00
Kamalak: Hırsızlar 'Kahraman' Onu Yakalan Polisler, 'Hırsız' İlan Edilebilir Mi?, System.String[]

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Milli Görüş'ün iktidarda olduğu bir dönemde rüşvetten söz edilebilir mi? Hırsızlar 'kahraman' onu yakalan polisler, 'hırsız' ilan edilebilir mi?" dedi.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Milli Görüş'ün iktidarda olduğu bir dönemde rüşvetten söz edilebilir mi? Hırsızlar 'kahraman' onu yakalan polisler, 'hırsız' ilan edilebilir mi?" dedi.

Genel Başkanı Mustafa Kamalak, SP'nin 5'inci Olağan İzmir İl Kongresi'ne katıldı. Balçova Termal Tesisleri'nde yapılan kongrenin divan başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç yaptı. Salonda üzerinde '1995 ruhuyla, 2015'de iktidara', 'İman varsa imkan da vardır', 'Ya bir olacağız, ya yok olacağız' yazılı pankartlar açıldı. Gençler, '1 hilal, 5 yıldız, iktidara hazırız', 'Avrupa Birliği değil İslam Birliği', 'Biz Fatihler'in nesliyiz' diye tezahüratta bulundu. SP Genel Başkanı Kamalak, Milli Görüş'ün iktidar olduğu bir yerde rüşvetten söz edilemeyeceğini öne sürerek, "Hak'tan yanayım' diyen Hak'a inanmış her bir kişi bunu yapabilir mi? SP, tüm insanlık için kurtuluş reçetesidir. Batı mı kurtaracak dünyayı? Onlar ancak kan döker. Kaba kuvvet insana üstünlük sağlamaz. Batı'nın insanlığa saadet getirmesi mümkün değildir. Tek çare Milli Görüş'tür" dedi.

SP Genel Başkanı Kamalak, Türkiye'nin bölünme tehlikesi içinde bulunduğunu öne sürerken teşkilatından her insana ulaşmalarını, alkolikleri bile ikna etmelerini istedi. Kamalak, şunları söyledi:

"Türkiye'yi içine düştüğü bu girdaptan AK Parti mi kurtaracak, adil düzeni saygın hukuku AK Parti mi kuracak? 13 yıldır iş başında neden duruyor? Elimde Türkiye'nin bölündüğünü gösteren harita var. Stratejik ortağımız ABD çizmiştir. Türkiye'nin bölünmesini istemiyorsanız çare Saadet Partisi'dir. Edip Başer Paşa, BOP'u anlatıyor ve bu haritayı gösteriyor. Sahipsiz ülkenin batması haktır. Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır. Unutmayın bu ülkenin her bir ferdi bizim kardeşimizdir. Bu ülkenin alkoliği, sarhoşu da bizimdir, kardeşimizdir. Biz, yakmak, yıkmak, insanları aşağılamak için yola çıkmış değiliz. Mevki, makam için yola çıksaydık emin olun birçoklarının savrulduğu gibi biz de savrulur giderdik. Dua ediyoruz, 'Allah'ım ayağımızı sabit tut, yolumuzdan ayırma' diye. İnsanları tek tek dolaşın. Alkoliğe biz sahip çıkmazsak emin olun aileler mateme bürünür, ülke viraneye döner. Bonzailer, esrarlar ülkeye hakim olur. İnanç sistemimize uygun davranın."

KISA MESAJLA BAĞIŞ

SP Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, partinin Hazine yardımı almadığı için zor durumda olduğunu belirterek, salondakilerden cep telefonlarını çıkarmalarını istedi. Partililer cep telefonlarını çıkardı ve onun verdiği talimatlara göre hareket edip, 8071 numaraya SMS (kısa mesaj) atarak en az 5 lira olmak üzere istedikleri miktarda bağışta bulundu. Yaklaşık 800 kişinin olduğu salonda Kamalak'ın kısa mesajlı bağış kampanyasına katılmaması dikkat çekti.

SP İzmir İl Başkanı Bayram Sakartepe'nin rakipsiz girdiği seçimde 29 kişilik yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Ahmet Akdoğan, Ali Sabancı, Ayhan Bilgi, Bayram Akgün, Bekir Çalışkan, Celal Yiğit, Cemal Arıkan, Cenk Kılıç, Emine Özüdoğru Arslan, Fetih Zeybekoğlu, Halil Yalçınkaya, İsmail Öztürk, Kamil Bilgili, Mehmet Fatih Kaplan, Mehmet İntaş, Muhammet Ali İbiş, Mümin Güzel, Mustafa Erduran, Mustafa Özüdoğru, Mümin Baştürk, Nacettin Yolcu, Orhan Yıldırım, Osman Akyollu, Sefa Bilal Yıldız, Selçuk Kavuşan, Suna Canıtez, Turhan Tutumlu, Vedat Kolukısa ve Zekeriya Hazırbulan. - İzmir

Kamalak: Hırsızlar 'Kahraman' Onu Yakalan Polisler, 'Hırsız' İlan Edilebilir Mi?
Kamalak: Hırsızlar 'Kahraman' Onu Yakalan Polisler, 'Hırsız' İlan Edilebilir Mi?
Kamalak: Hırsızlar 'Kahraman' Onu Yakalan Polisler, 'Hırsız' İlan Edilebilir Mi?

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kamalak: Hırsızlar 'Kahraman' Onu Yakalan Polisler, 'Hırsız' İlan Edilebilir Mi? - Son Dakika


Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Köylünün geçim kaynağı oldu! Koronavirüs sonrası kekik yağı satışları patladı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı Kahramanmaraşlı emekli asker, yaptığı doğal ilaçla koronavirüsten korunuyor CHP'den Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: İmamoğlu'ndan özür dilemelidir Hatay'da deprem ve tsunami uyarısı: Deniz kumundan yapılan binalar büyük tehlike taşıyor