Kaman"Da Okul Sütü Uygulaması Başladı - Son Dakika

Kaman"Da Okul Sütü Uygulaması Başladı

13.02.2014 11:34
Kaman

Kırşehir’in Kaman İlçesinde Milli Eğitim Bakanlığının uygulamaya koyduğu ‘Okul Sütü’ programı çerçevesinde Kaman İlçesinde ilkokullarda süt dağıtımına başlandı.

Kırşehir'in Kaman İlçesinde Milli Eğitim Bakanlığının uygulamaya koyduğu 'Okul Sütü' programı çerçevesinde Kaman İlçesinde ilkokullarda süt dağıtımına başlandı.

Kaman 60.Yıl Şehit Hüsnü Önkal ilkokulunda yapılan süt dağıtımına Kaymakam Mustafa Çiftçi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan katıldı.

Kaymakam Çiftçi, öğrencilere sütün sağlık için faydalı olduğunu bol bol süt içmelerini tavsiye ederken öğrenciler de süt dağıtımından memnun olduklarını ve sütü sevdiklerini ifade etti.

Kaman İlçesi genelindeki ilkokullarda 170 sınıfta 2 bin 339 öğrenciye Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri süt dağıtılacak. - KIRŞEHİR

Kaman Da Okul Sütü Uygulaması Başladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kaman'Da Okul Sütü Uygulaması Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları