Kaman"Da Okul Sütü Uygulaması Başladı - Son Dakika

Kaman"Da Okul Sütü Uygulaması Başladı

13.02.2014 11:34
Kaman

Kırşehir’in Kaman İlçesinde Milli Eğitim Bakanlığının uygulamaya koyduğu ‘Okul Sütü’ programı çerçevesinde Kaman İlçesinde ilkokullarda süt dağıtımına başlandı.

Kırşehir'in Kaman İlçesinde Milli Eğitim Bakanlığının uygulamaya koyduğu 'Okul Sütü' programı çerçevesinde Kaman İlçesinde ilkokullarda süt dağıtımına başlandı.

Kaman 60.Yıl Şehit Hüsnü Önkal ilkokulunda yapılan süt dağıtımına Kaymakam Mustafa Çiftçi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan katıldı.

Kaymakam Çiftçi, öğrencilere sütün sağlık için faydalı olduğunu bol bol süt içmelerini tavsiye ederken öğrenciler de süt dağıtımından memnun olduklarını ve sütü sevdiklerini ifade etti.

Kaman İlçesi genelindeki ilkokullarda 170 sınıfta 2 bin 339 öğrenciye Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri süt dağıtılacak. - KIRŞEHİR

Kaman Da Okul Sütü Uygulaması Başladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kaman'Da Okul Sütü Uygulaması Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef Türkiye'de 25 bin TL'lik para ödülünü kazanan yarışmacı belli oldu Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim Sevilen dizi Masumlar Apartmanı'nda "Kadına şiddete dur de" çağrısı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın bir gün gecikmeli istifasının nedeni belli oldu Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti