Son Dakika Haberleri: Kameni, Fenerbahçe'nin Teklifini Reddetti

Kameni, Fenerbahçe'nin Teklifini Reddetti

6 gün önce

Gelecek sezon planlarını yapan ve kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe'de Kameni, kulübün tüm uzlaşma çabalarına rağmen yıllık ücretinde indirim yapmıyor.

Aziz Yıldırım döneminde alınan Carlos Kameni, Fenerbahçe'nin başına bela olmaya devam ediyor.

Kulüp bulamadığı için takımda kalan, devre arasında ise inat edip gitmeyen 35 yaşındaki Kamerunlu, yönetimin uzlaşma çabalarını da geri çeviriyor. Kameni, 1,6 milyon euroluk yıllık ücretini almakta diretiyor.

ALTERNATİFLİ TRANSFER

Türkiye Gazetesi'de yer alan habere göre; Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın istediği oyuncuların ortak özelliği birden fazla mevkide görev alabilmeleri.

Son yıllarda eleştirilen kadro mühendisliği konusuna hassasiyet gösteren Yanal'ın en az iki farklı bölgede oynayabilecek oyuncular üzerinde yoğunlaştığı belirtiliyor.

Galatasaray Rekorunu Geliştirdi

Kameni, Fenerbahçe'nin Teklifini Reddetti
Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 09:41 

YORUMLAR


Victor Moses, Fenerbahçe'de Kalacak mı? Açıklama Geldi Serhat Akın'dan Fenerbahçeli Futbolcuya: Bu Adamı Kimse Dövmüyor mu? Fenerbahçe'nin Eski Yöneticisi Selim Kosif'ten Fatih Terim'e: Sahte Mahalle Kabadayısı Ali Koç'tan Hakem Tepkisi: Kurgulanmış Bir Düzen Var, Bu Düzeni Değiştirmek İçin Çalışacağız