Kamer Bey'in Sevgi Plakası - Son Dakika

Kamer Bey'in Sevgi Plakası

17.03.2009 02:19
Kamer Bey'in Sevgi Plakası

Başbakan Tayyip Erdoğan'ı 'Sevdiğini' Söyleyen ve Oğullarıyla Ortaklıkları Bulunan İşadamı Cihan Kamer, Başbakan'ı Uğurlamaya Atatürk Havalimanı'na '34 AK 002' Plakalı 2009 Model Cipiyle Geldi.

Başbakan Tayyip Erdoğan’ı ’sevdiğini’ söyleyen ve oğullarıyla ortaklıkları bulunan işadamı Cihan Kamer, önceki gün Başbakan’ı uğurlamaya Atatürk Havalimanı’na, hem AKP’nin kısaltması hem de Erdoğan’ın makam aracı plakasının birleşimi olan ’34 AK 002’ plakalı 2009 model cipiyle geldi.

Balıkesir’e gitmek üzere havalimanına gelen Erdoğan, VIP Salonu’nda protokolle vedalaşırken Cihan Kamer VIP Salonu’nun önüne geldi. Anahtar teslim fiyatı 285 bin TL olan 2009 model BMW X6 cipini, Erdoğan’ın 002 plakalı makam otomobilinin yanına, yolun ortasına bırakan Kamer, araçlarının başında bekleyen Erdoğan’ın şoförüne, "Göz kulak olun" diyerek anahtarı bırakıp içeri koştu. Erdoğan’ın şoförü de konvoydaki şoförlerden birine anahtarı verdi ve araç yol kenarına park edildi. Erdoğan gittikten sonra Kamer, VIP’ten çıkarak Erdoğan’ın şoföründen anahtarını alıp havalimanından ayrıldı.

Atasay Kuyumculuk’un sahibi Cihan Kamer’in, Başbakan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve diğer oğlu Burak Erdoğan’ın eşi Sema Erdoğan’la Atatürk Havalimanı’ndan bulunan Atasay Kuyumculuk bayii Atagold’da ortaklığı bulunuyor. Kamer’in, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın dünürü Mustafa Şevki Kavurmacı ve eski Futbol Federasyonu Başkanı merhum Hasan Doğan’la Eyüp’te satın aldıkları arsası yeşil alandan ticari alana çevrilmiş ve büyük rant elde edecekleri ortaya çıkmıştı. Haberin Hürriyet’te yayınlanması üzerine arazinin Futbol Federasyonu’na devredileceği açıklanmıştı.

Kamer Bey'in Sevgi Plakası

'Bülent Bey'in Hikayesi' oyunu Düzce'de sahnelendi 'Bülent Bey'in Hikayesi' oyunu Düzce'de sahnelendi Taksi ücretini beğenmeyen kadın plakayı söküp şoföre saldırdı Taksi ücretini beğenmeyen kadın plakayı söküp şoföre saldırdı GAZİANTEP - Doğa ve hayvan sevgisini uygulamalı öğreten okul enerjisini de güneşten alıyor GAZİANTEP - Doğa ve hayvan sevgisini uygulamalı öğreten okul enerjisini de güneşten alıyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kamer Bey'in Sevgi Plakası - Son Dakika


Advertisement