Kampanyalı Akıllı Telefon Alanlara Yeni Düzenleme Yolda: Kara Liste Geliyor - Son Dakika

Kampanyalı Akıllı Telefon Alanlara Yeni Düzenleme Yolda: Kara Liste Geliyor

17.06.2020 17:49
Kampanyalı Akıllı Telefon Alanlara Yeni Düzenleme Yolda: Kara Liste Geliyor, System.String[]

Kampanyalı akıllı telefon alanlara yeni düzenleme geliyor. Kampanyalı akıllı telefon alan kullanıcılar aldığı telefonun borcunu ödemezse kara listeye alınacak.

Kampanyalı akıllı telefon alanlara yeni düzenleme geliyor. Kampanyalı akıllı telefon alan kullanıcılar aldığı telefonun borcunu ödemezse kara listeye alınacak. İşte kampanyalı akıllı telefon alanlara yapılacak olan yeni düzenlemenin detayları.

Kampanyalı Telefon Alıp Borcunu Ödemeyenler Kara Listeye Alınacak!

Türkiye Gazetesi'nin aktardığı habere göre, kullanıcı kampanya ile aldığı telefonun borcunu ödemezse söz konusu cihaz kara listeye alınarak haberleşme hizmeti verilmeyecek. Yani taahhütlü bir cihaz alırsanız ve borcunuzu ödemez iseniz kara listeye alınacaksınız.

Yeni düzenlemenin ne zaman yürürlüğe gireceğine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Konu hakkında operatörler tarafından resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Ayrıca BTK, IMEI konusunda önemli bir düzenlemeye gidecek. Otomobil ve beyaz eşyalara IMEI sistemi gelecek. e-SIM üzerinden haberleşebilen tüm ev eşyaları ve cihazların da IMEI kaydı mecburi olacak.

Sizler kampanyalı telefon alıp borcunu ödemeyenlerin kara listeye alınacak olması hakkında neler düşünüyorsunuz? Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

Kampanyalı Akıllı Telefon Alanlara Yeni Düzenleme Yolda: Kara Liste Geliyor

Kaynak: Tamindir

Son Dakika Teknoloji Kampanyalı Akıllı Telefon Alanlara Yeni Düzenleme Yolda: Kara Liste Geliyor - Son Dakika


Son Dakika

Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti Kamerun'da yolcu otobüsüyle kamyon çarpıştı! Alevlerin yükseldiği kazada 53 kişi öldü, 29 kişi yaralandı Yusufeli Barajı'nın inşaatında 4 milyon metreküplük beton kullanılarak rekor kırıldı Antalya'da inanılmaz görüntü: Denizdeki balık fırtınanın etkisiyle 60 metre uzaklıktaki evin balkonuna uçtu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Kısıtlamalar ne zaman kalkar?" sorusuna yanıt: Son durumu Kabine toplantısı sonrasında açıklarız Galatasaray, Diagne'nin transferi için West Bromwich'le anlaşma sağladı Keban HES, 2020'de ülke ekonomisine 450 milyon dolar katkı sundu Dört yıl önce kaybolan kardeşini arayan ağabey, Müge Anlı'nın programında gözaltına alındı