Son Dakika Haberleri: Kamu Görevlilerine Sertifika

Kamu Görevlilerine Sertifika

7 ay önce

Artvin'de kursa katılan 30 kamu görevlisi sertifika aldı.

Kamu Görevlilerine Sertifika, System.String[]
Artvin'de kursa katılan 30 kamu görevlisi sertifika aldı.

Artvin Valiliği tarafından düzenlenen ve DOKA'nın desteklediği, "Kamu Kurumlarının Hibe Olanaklarına Erişim ve Proje Planlanma, Yazma ve Yürütme Kapasitelerinin Güçlendirilmesi" programı kapsamında düzenlenen kurs sona erdi.

Vali Ömer Doğanay, Valilik Çoruh Toplantı Salonu'nda düzenlenen sertifika töreninde yaptığı konuşmada, zorunlu olmamasına rağmen kursa katılan kamu görevlilerini tebrik etti.

Kamu görevlilerinin kendilerini geliştirmesinin önemli olduğunu vurgulayan Doğanay, "İnsanoğlu her zaman kendini geliştirmeye ihtiyacı olan değerli bir varlıktır. Özellikle günümüzde icra ettiğiniz mesleğinizde kendinizi yenilemez ve geliştirmezseniz ayakta durmanız veya istenilen düzeyde hizmet vermeniz mümkün değildir. Hepinizden birbirinden güzel projeler yapmanızı istiyorum." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Doğanay, Vali Yardımcısı Adem Başoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kahveci, 5 günlük kursu tamamlayan 30 kamu görevlisine sertifika verdi.Ekranların Fenomen Show Programı 'Güldür Güldür Show' Veda Ediyor Mustafa Ceceli'nin Şarkıları Radyo Listelerinde Kaldırılarak Konserleri İptal Edildi

"Ablamla Yattım Eniştemle Uyandım" Diyen Baldızın Cinsel İstismara Uğradığı Görüntüler Ortaya Çıktı