Kamyonet Gibi Sepetli Motosiklet - Son Dakika

Kamyonet Gibi Sepetli Motosiklet

03.04.2012 17:35
Kamyonet Gibi Sepetli Motosiklet

Mustafa MERTVİRANŞEHİR (Şanlıurfa), (DHA) - ŞANLIURFA'nın Viranşehir İlçesi'nde, üzerinde neredeyse bir kamyonete sığacak eşya ile ilerleyen sepetli motosiklet görenleri şaşkına çevirdi.

Mustafa MERTVİRANŞEHİR (Şanlıurfa), (DHA) - ŞANLIURFA'nın Viranşehir İlçesi'nde, üzerinde neredeyse bir kamyonete sığacak eşya ile ilerleyen sepetli motosiklet görenleri şaşkına çevirdi. Motosiklet sürücüsü ise şaşkın bakışlara aldırış etmeden yoluna devam etti.

Trafik akışının yoğun olduğu Şanlıurfa- Mardin karayolu üzerinde ilerleyen, sürücüsünün kimliği öğrenilemeyen 63 PH 192 plakalı sepetli motosiklet görenleri şoke etti. Sürücü, çok sayıda çuvalla doldurduğu sepet bölümüne sığmayan bazı çuvallar ise yanına askı gibi astı. Görenleri şaşırtan manzaraya aldırış etmeden yolda ilerleyen sürücü, kendisini görüntüleyen gazetecilere de güldü.

Şaşkınlığını gizleyemeyen araç sürücüleri ise, Bir kamyonete sığacak eşyayı motosiklete yüklediğini görünce inanamadık. Bu şekilde ilerlemesi hem kendisi, hem de yoldaki diğer sürücüler için çok tehlikeli yorumunu yaptı.

(Tür: Yurt)

Kamyonet Gibi Sepetli Motosiklet
Kamyonet Gibi Sepetli Motosiklet
Kamyonet Gibi Sepetli Motosiklet

'Göbeklitepe'den İssos'a, İnsanlığın Dirilişi' projesi tamamlandı 'Göbeklitepe'den İssos'a, İnsanlığın Dirilişi' projesi tamamlandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kamyonet Gibi Sepetli Motosiklet - Son Dakika


Advertisement