Son Dakika Haberleri: Kanada'da Araçta Unutulan 6 Aylık Bebek Hayatını Kaybetti

Kanada'da Araçta Unutulan 6 Aylık Bebek Hayatını Kaybetti

6 ay önce

Kanada'da gerçekleşen trajik olayda 6 aylık bebek, babası tarafından gün boyu arabada unutulunca hayatını kaybetti.

Kanada'da Araçta Unutulan 6 Aylık Bebek Hayatını Kaybetti, System.String[]

Kanada'nın Montreal kentinde gün boyu araçta unutulan 6 aylık bebek, havasız kalarak hayatını kaybetti.

KREŞE BIRAKMAYI UNUTTU

Montreal Polisi Sözcüsü Jean-Pierre Brabant, adını açıklamadığı babanın, bebeği gündüz bakımı için kreşe vermeyi unutup araç içinde bırakarak gittiğini açıkladı. Akşam saatlerinde çocuğunu almak için kreşe giden baba, kreş personelinin, "bugün bebeğinizi getirmediniz" sözleri üzerine aracının yanına gitti.

Sözcü Jean-Pierre Brabant, "Baba geldiğinde ilk tepkisi aracı kontrol etmekti ve o sırada altı aylık oğlunun bilinçsiz olduğunu gördü" dedi.

AKŞAM SAATLERİNDE FARK EDİLDİ

Sözcü Brabant, bebeğin sabah saatlerinde araçta unutulduğunu ve polisin aranmasının ardından akşam 17.35'de ilk yardım ekipleri gelinceye kadar araç içinde havasız kaldığını ifade etti. Brabant, bebeğin sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen hayata döndürülemediğini bildirdi.

Olayı "çok trajik" olarak nitelendiren Polis Sözcüsü Brabant, bebeğin ebeveynlerinin şok geçirdiklerini ve hastaneye nakledildiklerini belirterek, herhangi bir suçlama için erken olduğunu ve buna soruşturma sonunda karar verileceğini sözlerine ekledi.


YORUMLAR


Tek Celsede Boşanan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Fotoğraflarını Silmeye Kıyamadı Anne Kaz, Yavruları İçin Kendisini Pitonun Önüne Attı

Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı