Kanal D dizileri Cannes yolcusu - Son Dakika

Kanal D dizileri Cannes yolcusu

04.10.2020 11:16
Kanal D dizileri Cannes yolcusu, System.String[]

"MIPCOM Online+" ismiyle dijital olarak düzenlenecek fuar, 5 Ekim-17 Kasım arasında yapılacak.

"MIPCOM Online+" ismiyle dijital olarak düzenlenecek fuar, 5 Ekim-17 Kasım arasında yapılacak. MIPJunior da MIPCOM 2020'nin içinde yer alacak. Canneseries ise aksine hem dijital olarak hem de fiziksel olarak 9-14 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. MIPCOM'a katılanlar Canneseries'in dijital kısmında da yer alabilecekler.

Kanal D International'ın fuara götüreceği dizilerin arasında "Hekimoğlu", "Çatı Katı Aşk" (Romance Next Door) ve "Yeni Hayat" (New Life) da yer alıyor. Şirket ayrıca "Zalim İstanbul" (Ruthless City), "Afili Aşk" (Love Trap), "Siyah Beyaz Aşk" (Prince of Passion), "Vatanım Sensin" (Wounded Love), "Hayat Şarkısı" (Flames of Desire), "Güllerin Savaşı" (War of the Roses) ve Meryem gibi pek çok yapımı da MIPCOM Online+ kapsamında tanıtacak. Fuarın bu seneki onur konuğu ülkesi Kore olacak.

Kanal D dizileri Cannes yolcusu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Kanal D dizileri Cannes yolcusu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Sözen, Alya karakterini oynadığı Kırmızı Oda dizisine veda etti Korona kurallarının hiçe sayıldığı gece kulübüne polis baskını Eşi tarafından vurulan genç kadın 12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti Çin'in "Koronavirüsün çıkış noktası Vuhan değil" iddiasına DSÖ'den yanıt gecikmedi: Oldukça spekülatif Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Derbi öncesi Beşiktaş'ta Hasic'in koronavirüs testi pozitif çıktı Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak