Kanal D'nin Yeni Dizisi Muhteşem İkili'nin Kadrosuna Usta İsim Uğur Yücel Dahil Oldu - Son Dakika

Kanal D'nin Yeni Dizisi Muhteşem İkili'nin Kadrosuna Usta İsim Uğur Yücel Dahil Oldu

02.11.2018 09:49

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Kanal D'nin yeni dizisi Muhteşem İkili, sezona hızlı giriş yaptı. İbrahim Çelikkol, Kerem Bursin'in başrollerini oynadığı diziye usta isim Uğur Yücel dahil oldu.

İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin'in yeni dizisi Muhteşem İkili 1. bölümüyle ekrana geldi ve büyük beğeni topladı. Muhteşem İkili'nin 2. yeni bölümünde Uğur Yücel sürprizi yaşanacak. Usta oyuncu Uğur Yücel, Polis Akademisi'nde Barca ve MKC'yi yetiştiren hocaları rolünü canlandıracak.

USTA OYUNCU İKİLİNİN HOCALARI ROLÜNDE DİZİYE GİRİYOR

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği, başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bursin, Öykü Karayel, Özge Gürel ve Zafer Algöz'ün yer aldığı Muhteşem İkili'ye 2. bölümden itibaren Uğur Yücel dahil oluyor. MKC ve Barca'nın yol gösteren hocaları rolündeki Yücel, ikiliye fırça atıyor.

DİZİYE KONUK OYUNCU OLARAK MI KATILDIĞI NETLİK KAZANMADI

MKC ve Barca'nın yol gösteren hocaları, en sert şekilde tepkisini ortaya koyuyor! Hocalarının tepkisiyle yüzleşen ikiliyi büyük tehlikeler bekliyor! Usta oyuncu Yücel'in dizide konuk oyuncu olarak mı katıldığı ise henüz netlik kazanmadı.

MUHTEŞEM İKİLİNİN KONUSU NE?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca'nın cesareti, MKC'nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.


Kanal D'nin Yeni Dizisi Muhteşem İkili'nin Kadrosuna Usta İsim Uğur Yücel Dahil Oldu

Son Dakika Magazin Kanal D'nin Yeni Dizisi Muhteşem İkili'nin Kadrosuna Usta İsim Uğur Yücel Dahil Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
  • izmirli: Başroldeki arkadaşlara jön sıfatı uygun görülmüş! Ben ve çevremdeki bir çok kişinin kendilerini bırak jön, oyuncu olarak bile görmediği bir kadroyla vasat altı bir yapım :/ Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • Nüans: Dün gece izledim bukadar acemi ve bukadar konusu saçma bir dizi görmedim 2 haftaya kalkar yayından başrol oyuncuları kaliteli ama kurtarmaz diye düşünüyorum Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Liste gittikçe kabarıyor! Bir kentimizde daha 65 yaş ve üstü vatandaşlara kısıtlama geldi Barcelona iflasın eşiğine geldi! Kulübe kayyum atanması gündemde Karısının iç çamaşırlarını giyen kocanın hayatı 2017 yılında Amsterdam'da bulduğu işle değişmiş İbrahim Tatlıses'in sunacağı İbo Show'un yayın tarihi belli oldu Müge Anlı'da korkunç cinayet itirafı! Cani kardeş, ablası ve eniştesini öldürüp kuyuya atmış Son Dakika! AYM, 15 Temmuz darbe teşebbüsünün bastırılması kapsamında hareket eden sivillerin bu fiilleri nedeniyle suçlu olmadığına karar verdi Otobüste kadınlara bakarak kendisini tatmin eden vatandaştan iğrenç savunma: İki taraflı zannettim İşçiler gözlerine inanamadı! İnşaat kazısında yüzlerce yıllık yeraltı mağarası bulundu