Son Dakika Haberleri: Kanarya ve Kafes Kuşları Yarışması" Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Kanarya ve Kafes Kuşları Yarışması" Renkli Görüntülere Sahne Oldu

3 ay önce

"Kanarya ve Kafes Kuşları Yarışması" renkli görüntülere sahne oldu Bölgenin en büyük kanarya ve kafes kuşları organizasyonu düzenlendiŞANLIURFA - Güneydoğu Anadolu Bölgesinde düzenlenen en büyük kafes kuşları organizasyonunda, rengarenk kuşlara ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterildi.

"Kanarya ve Kafes Kuşları Yarışması" renkli görüntülere sahne oldu
Bölgenin en büyük kanarya ve kafes kuşları organizasyonu düzenlendi

ŞANLIURFA - Güneydoğu Anadolu Bölgesinde düzenlenen en büyük kafes kuşları organizasyonunda, rengarenk kuşlara ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterildi.
Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu ile Şanlıurfa Kanarya Sevenler ve Yetiştirenler Derneği tarafından düzenlenen "Kanarya ve Kafes Kuşları Yarışması" renkli görüntülere sahne oldu. Şanlıurfa Fuar ve Kongre Merkezi'nde iki gün süren yarışmada, kanarya, bülbül, kumru gibi çok sayıda cinsten 5 bin 706 kuşa yer verildi. Vatandaşların ilgi gösterdiği etkinlikte, meraklılar beğendikleri kuşları alma imkanı buldu. Yarışmalarda dereceye giren kuşlar, ocak ayında Hollanda'da düzenlenecek Dünya Şampiyonasına katılacak.
Toplamda 36 derneğin katılımı ile açılan fuara, Kahramanmaraş Ontoloji Derneği adına katılan Erdal Alay, Şanlıurfa'da düzenlenen kafes kuşları ve kanarya yarışmasının bölgenin en büyük organizasyonu olduğunu belirtti. Alay, 6 bine yakın kanarya ve kafes kuşlarının fuarda yer aldığını belirterek, kuşseverleri fuara davet etti.
Fuarda vatandaşlarda kafes kuşlarına ilgi gösterdi.Bankada Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Paranız Çalınabilir Son Dakika! Suriye'de ABD ve YPG'nin Ortak Devriyesine Saldırı Düzenlendi

En Acı Veda! Ünlü Oyuncu Mesut Akusta, Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı