Kandil'den Günün İlk Karesi - Son Dakika

Kandil'den Günün İlk Karesi

25.04.2013 10:54
Kandil'den Günün İlk Karesi, System.String[]

PKK'nın Türkiye'den çekilme kararını açıklayacağı basın toplantısını izlemeye gelen gazeteciler, Kandil'de bekliyor.

Terör örgütü PKK'nın geri çekilmesine ilişkin yapması beklenen basın toplantısını izlemek üzere 50'den fazla gazeteci Kandil beldesine geldi.

Aralarında yabacı basın mensuplarının da bulunduğu çok sayıda gazeteci Erbil'den karayoluyla Kandil Dağı yakınlarındaki Kandil beldesine geldi. Gazetecilerin isimlerini ve hangi kuruluşta görev yapıklarına ilişkin bilgileri alan örgüt mensupları, canlı yayın araçlarının girişine izin vermeyerek, geri gönderdi.

Kandil Belediyesi önünde bekletilen gazetecilerin, basın toplantısının düzenleneceği yere götürüleceği bildirildi.

Öte yandan terör örgütü PKK üyeleri, basın mensuplarına uyacakları kurallarla ilgili bilgi verdi.

Bölgeye konvoy halinde gidileceği, cep telefonlarının alınmayacağı, basın toplantısı saatinin daha sonra açıklanacağı ifade edildi.

Kandil'den Günün İlk Karesi

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kandil'den Günün İlk Karesi - Son Dakika


Son Dakika

Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu