Kanlı Düğün Filmi - Son Dakika

Kanlı Düğün Filmi

02.12.2013 18:30
Kanlı Düğün Filmi, System.String[]

Kanlı Düğün filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kanlı Düğün filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Müziğin, sahne heyecanının, enerjinin, duygunun ve dansın inanılmaz bir karışımı: Saura’nın flamenko üçlemesinin ilk bölümü, Antonio Gades ile dans kumpanyasının, Federico Garcia Lorca’nın Kanlı Düğün adlı oyununun flamenko uyarlamasını hazırlamasını ve sahnelemesini anlatıyor. Bütünsoyunma ve makyaj odalarında, prova salonunda geçiyor.

Yönetmen: Carlos Saura

Senaryo: Antonio Gades

Oyuncular: Pilar Cárdenas , Carmen Villena , Juan Antonio Jiménez, Cristina Hoyos, Antonio Gades

Filmin Türü: Müzikal 0,

Orijinal Adı: Bodas de sangre

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 1981

Yapım Ülkesi: İspanya, Fransa

Orijinal Dili: İspanyolca

Filmin Süresi: 72 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Kanlı Düğün Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Kanlı Düğün Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlama cezası yiyen 3 gençten polise teşekkür: Allah razı olsun, yasaktan haberimiz yoktu İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Kur'an-ı Kerim ayetleri hakkındaki tepki çeken sözleri sonrası istifa etti Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı