Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti - Son Dakika

Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti

23.01.2021 15:38

Esenyurt'ta Modifiye dükkanı sahibi Özcan Tuncer'in kanlı, kefenli modifiye aracı, polis ekiplerini harekete geçirdi. Görenleri hayrete düşüren görüntü sonrası polisler, aracı trafikten men ederken, Tuncer'e de para cezası kesti.

İstanbul Esenyurt Cumhuriyet Caddesi'nde bir aracın üzerinde kanlı kefenli cansız beden ihbarını alan polis ekipleri harekete geçti. Olay yerine gelen ekipler, Modifiye dükkanı sahibi Özcan Tuncer tarafından bir arabanın bagaj kısmının üstüne yapılan kefene saralı cansız manken modifiyesi ile karşılaştı.

TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Tuncer'in ilgi çekmek amacıyla arabanın arka rüzgarlık kısmına yerleştirdiği kanlı kefen içerisindeki cansız manken, polisler tarafından indirildi. Polis arabasına bindirilerek karakola götürülen Özcan Tuncer, para cezasına çarptırılırken, aracı ise trafikten men edildi.

"İLGİ ÇEKMEK İÇİN YAPTIM GÖREN ŞOK OLUYOR"

Aldığı ceza sonrası konuşan Özcan Tuncer, "Görenler şok oluyor tabi. Hemen telefona sarılıp fotoğraf çekmek istiyorlar. Ben bunu yurtdışı modifiye sayfalarında görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti. Kendi arabama da uygulamak istedim. Yan tarafım zaten giysici orada cansız manken alarak böyle bir şey yaptım. Cansız mankene kefen giydirip üzerini de boyadım. Benim yaptığım biraz farklı oldu tabi kimse ceset taşımaz arkasında. Ama ilgi çekmek için yaptım gören şok oluyor" ifadesinde bulundu.

Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Çukur dizisine dahil olan Çağla Demir, pozlarıyla ilgi odağı oldu İstanbul'da 65 yaş üzeri ve 20 yaş altına uygulanan toplu taşıma kısıtlaması kaldırıldı Göztepe maçı sonrası Ülker Stadı'nın zemini tamamen düzeldi Önemsemediği dişi yüzünden tüm vücudunu enfeksiyon saran adam canını zor kurtardı Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük oyuncu Murat Balcı ile aşk yaşıyor 81 ile gönderilen yazı ile Sağlık Bakanlığı'na bağlı kuruluşlarda normal düzene geçiliyor Yunanistan'a kaçırılmaya çalışılan 1 ton midye ele geçirildi Trabzon'da cenazeye katılan 100 kişiden 40'ının Covid- 19 testi pozitif çıktı