Kanlı Toprak Filmi - Son Dakika

Kanlı Toprak Filmi

09.12.2013 02:00
Kanlı Toprak Filmi, System.String[]

Kanlı Toprak filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kanlı Toprak filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Genç bir çöp toplayıcısı olan Kit Carruthers ve kız arkadaşı Holly Sargis Güney Dakota'dan Montana'ya doğru, Holly'nin ilişkilerini onaylamayan babasını öldürmek üzere yola çıkarlar.

Bu yolculuk sırasında kendilerini kaybeden çift, yol boyunca karşılaştıkları insanları öldürmeye başlarlar. Herhangi bir amaç gütmeden, düşünmeden yaptıkları bu eylemler onlar için yalnızca birer oyundan ibarettir. Çok geçmeden eğlenceli oyunları polisin dikkatini çeker.

Charles Starkweather ve Caril-Ann Fugate'in 1958 yılında işledikleri cinayetlerden esinlenen Terrence Malick i Badlans, gençlerin içindeki boşluğu sarsıcı bir biçimde gözler önüne seren bir gerilim

Yönetmen: Terrence Malick

Senaryo: Terrence Malick

Oyuncular: Alan Vint, Ramon Bieri, Warren Oates, Sissy Spacek, Martin Sheen

Filmin Türü: Macera, Suç, Drama,

Orijinal Adı: Badlands

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 1973

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: 0

Kanlı Toprak Filmi

Son Dakika Güncel Kanlı Toprak Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Erdoğan'ın peş peşe görüşme yaptığı Saadet Partisi'nden ittifaka şartlı yeşil ışık Korsan saldırısına uğrayan Türk gemisinin kaptanı dehşet dolu anları anlattı Türk gemisine Gine Körfezi'nde korsan saldırısı! 1 gemici öldürüldü, 15 gemici kaçırıldı Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi