Kanser Hastalarına Umut Olacak - Son Dakika

Kanser Hastalarına Umut Olacak

26.11.2012 14:54
Kanser Hastalarına Umut Olacak, System.String[]

ge Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Uğur Muslu, Fethiye Devlet Hastanesi'ne atandı.

ge Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Uğur Muslu, Fethiye Devlet Hastanesi'ne atandı.

Tıbbi Onkoloji Uzmanı Uğur Muslu'nun Fethiye Devlet Hastanesi'ne atandığını söyleyen İlçe Sağlık Müdürü Uğur Çomak, "Devlet Hastanesi'nde Tıbbi Onkoloji göreve başlamıştır" dedi.

Onkoloji Uzman Dr. Uğur Muslu da, Fethiye Devlet Hastanesi'nde kanser hastalarının tarama ve tedavi sürecini takip edeceğini belirterek, "Fethiye'nin büyük şehirlere uzaklığı nedeniyle kanser hastaları mağdur oluyorlardı. Kanser hastalarına faydalı olacağıma inanıyorum" dedi.

Onkoloji Uzman Dr. Uğur Muslu, bu branşta bir soru üzerine Türkiye genelinde 300'e yakın uzman olduklarını belirterek, "Pek çok ilde bile bu branşta görev yapan arkadaş yok. Benim Fethiye'ye atamamda eşimin mazereti nedeniyle oldu" diye konuştu.

Kanser Hastalarına Umut Olacak
Kanser Hastalarına Umut Olacak
Kanser Hastalarına Umut Olacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kanser Hastalarına Umut Olacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?