Kanser Hastası Annenin Tek Arzusu Yerine Getirildi - Son Dakika

Kanser Hastası Annenin Tek Arzusu Yerine Getirildi

14.08.2014 14:34
Kanser Hastası Annenin Tek Arzusu Yerine Getirildi, System.String[]

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde amansız hastalığa yakalanan 29 yaşındaki kadının çocuğu bir dernek tarafından sünnet ettirildi.

Ayvalık ilçesinde amansız hastalığa yakalanan 29 yaşındaki kadının çocuğu bir dernek tarafından sünnet ettirildi.

İlçede ikamet eden Pelin Şengül (29), kanser hastalığına yakalandı. Bir süredir amansız hastalıkla mücadele eden annenin en büyük arzusunun 9 yaşındaki oğlu Salih'i sünnet ettirmek olduğunu öğrenen Ayvalık Şefkat Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği, harekete geçti.

Dernek başkanı Fatma Cavlı'nın öncülüğünde küçük Salih'in sünneti, Ayvalık Belediyesi'ne ait Ali Çetinkaya Mahallesi'nde bulunan Açık Hava Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Oğlunun sünnetini gören anne Şengül, mutluluğunu tekerlekli sandalyesi ile pistte uzun süre dans ederek yaşadı.

Düğün pastası Kızılay Şube Başkanı Hamdi Atay tarafından yaptırıldı. Düğüne Ayvalık Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Elif Kıvanç, CHP Ayvalık İlçe Başkanı Asım Sürer, dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Fatma Cavlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünyanın en güzel duygularından birini yaşadığını vurgulayarak, "Pelin kızımızın en çok arzuladığı şey oğlunun sünnet düğününü yaptırabilmekti. Biz oldukça uzun zamandır Pelin ile birlikte amansız hastalığı yenebilmesi için tedavi masraflarını Ayvalık Kaymakamlığı ile ortaklaşa karşılayarak birlikte mücadele veriyoruz. Allah'ın izniyle bu hastalığı yenecek ve minik Salih'in inşallah damatlığını da göreceğiz" dedi. - Balıkesir

Kanser Hastası Annenin Tek Arzusu Yerine Getirildi

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kanser Hastası Annenin Tek Arzusu Yerine Getirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dünyanın umutla beklediği Pfizer-BioNTech koronavirüs aşısı İngiltere'ye doğru yola çıktı Yükselişe geçen altının gram fiyatı 468 liradan işlem görüyor Son dakika: Enflasyon kasımda yüzde 2,3 artarken yıllık enflasyon yüzde 14,03 oldu Son seçim anketinde büyük sürpriz! Rakamlar en çok Bahçeli'nin hoşuna gidecek Sokak ortasında çığlık çığlığa kendini yerlere atan kadın görüntülerle ilgili harekete geçti Oyuncu Gizem Karaca, Baraj dizisinin kadrosuna dahil oldu Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden boksör, gazetecinin burnunu kırdı Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi