Kanser Hastası Öğrencinin Evde Karne Heyecanı - Son Dakika

Kanser Hastası Öğrencinin Evde Karne Heyecanı

17.06.2016 16:05
Kanser Hastası Öğrencinin Evde Karne Heyecanı, System.String[]

Artvin'de 4. sınıf öğrencisi kanser hastası 10 yaşındaki Uğur Cem Altun, karne heyecanını evinde yaşadı.

Artvin'de 4. sınıf öğrencisi kanser hastası 10 yaşındaki Uğur Cem Altun, karne heyecanını evinde yaşadı.

Yarıyıl tatilinde kanser teşhisi konulan 7 Mart İlkokulu öğrencisi Altun, ailesi ve öğretmenlerinin desteğiyle eğitimini Orta Mahallesi'ndeki evinde sürdürerek 5. sınıfa geçti.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Okul Müdürü Önder Tekin, sınıf öğretmeni Habip Avcı ve Gülcan Yelkenci, evine gittikleri öğrenciye, karnesini ve çeşitli hediyeler verdi.

Kahveci'den teşekkür belgesini alan Altun, "Sınıf arkadaşlarımdan bir müddet ayrı kaldım. Ancak öğretmenlerim evde ders verdi. En çok matematik dersini seviyorum. İyi bir üniversite kazanıp, ileride askeri pilot olmayı hedefliyorum. Önce sağlığıma kavuşmayı, ardından askeri pilot olmayı çok istiyorum. Öğretmenlerimi ve beni yalnız bırakmayan arkadaşlarımı çok seviyorum." diye konuştu.

Abdulcelil Kahveci ise öğrencilerinin sağlığına kavuşmasının en büyük temennileri olduğunu ifade ederek, "Çeşitli sağlık nedenleriyle okullara erişim imkanı bulamayan çocuklarımıza evde eğitim imkanı sağlıyoruz." dedi.

Anne Fatma Altun ise oğlunun hastalığına rağmen eğitimine devam etmesinin kendilerini sevindirdiğini belirtti.

Oğlunun, devletin evde eğitim hizmeti sayesinde okulundan geri kalmadığını dile getiren Altun, "Hem tedavisini sürdürdük hem de evde okuluna devam etti. Devletimizden Allah razı olsun. Evde eğitim sisteminden yararlanmasaydık oğlum sınıfta kalacaktı." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kanser Hastası Öğrencinin Evde Karne Heyecanı - Son Dakika


Son Dakika

Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! "4 gece kalmanız şart, fiyatı 18 bin" diyen bile var Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı