Kanser Olan Annesine Yardım İçin Foo Fighters Stüdyosunu Kiralıyor - Son Dakika

Kanser Olan Annesine Yardım İçin Foo Fighters Stüdyosunu Kiralıyor

19.02.2015 14:47
Kanser Olan Annesine Yardım İçin Foo Fighters Stüdyosunu Kiralıyor, System.String[]

2 gün, güzel şarkıların kaydedilmesi için yeterli bir süre.

Mahmut Saral - -

Şimdiye kadar Ebay üzerinde satışa sunulan veya açık artırması yapılan birçok ürün ve proje hakkında haberler yaptık. Şimdi yaptığımız haber de muhtemelen bunlar arasında en anlamlı olanlardan bir tanesi.


Studio 606, yani Dave Grohl'un ünlü rock grubu Foo Fighters'ın özel stüdyosu, iyi bir amaca hizmet etmek üzere 2 günlüğüne kiraya verilmek isteniyor ve bunun için de Ebay'de bir bağış süreci başlatıldı. Şu an 36 teklif sonucunda 11 bin dolara ulaşıldı ve sürecin sona ermesine daha 4 gün var.


Peki ama amaç ne?


Studio 606'nın yöneticisi olan Scott Parker'ın annesi kanserle mücadele ediyor ve Parker da buradan gelecek gelirle annesinin tedavi sürecine katkıda bulunarak onun sağlığına geri kavuşmasını amaçlıyor.


En yüksek teklifi veren kişi, bu stüdyoda 2 gün boyunca kayıtlar gerçekleştirme imkanına sahip olacak ve gitarlar haricinde bu stüdyodaki hemen her şeyi kullanabilecek. 2 günde birçok güzel şarkı, en yüksek kayıt kalitesinde kaydedilebilir. "Bu süre kısa mı acaba?" diye merak edenlere de Black Sabbath'ın yıllar önce bir günde kayıtlar yaptığını, ertesi gün de miks aşamasına geçiş yaptığını örnek olarak veriyor.


Umarız bu çalışma olumlu sonuç verir ve herkes mutlu olur. İlgili Ebay sayfası için buraya bakabilirsiniz.Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Kanser Olan Annesine Yardım İçin Foo Fighters Stüdyosunu Kiralıyor
Kanser Olan Annesine Yardım İçin Foo Fighters Stüdyosunu Kiralıyor

Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Kanser Olan Annesine Yardım İçin Foo Fighters Stüdyosunu Kiralıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Genç kadının hazin sonu! Düğününden 4 gün sonra koronadan öldü