Son Dakika Haberleri: Kanserden Ölen Liseli Büşra'nın Okulunda Hüzünlü Tören

Kanserden Ölen Liseli Büşra'nın Okulunda Hüzünlü Tören

4 gün önce

ORDU'nun Ünye ilçesinde kanser hastalığı sonucu yaşamını yitiren Büşra Yeşil (18) için okuduğu Arif Nihat Asya Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi'nde tören düzenlendi.

Kanserden Ölen Liseli Büşra'nın Okulunda Hüzünlü Tören, System.String[]
ORDU'nun Ünye ilçesinde kanser hastalığı sonucu yaşamını yitiren Büşra Yeşil (18) için okuduğu Arif Nihat Asya Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi'nde tören düzenlendi.  Arkadaşları ve öğretmenleri, Büşra'yı okuldan son kez gözyaşlarıyla uğurladı.

Arif Nihat Asya Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü Öğrencisi Büşra Yeşil, kanser hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde dün hayatını kaybetti. Yeşil için öğrenim gördüğü okulda tören düzenlendi. Öğretmenlerinin omzunda tabutu okul bahçesine getirilen Büşra için arkadaşları gözyaşı döktü.

Okul Müdürü Ayşe Akyol, törende yaptığı konuşmada, Büşra'nın haziran'ı beklemeden erkeden mezun olmayı tercih ettiğini belirterek, "Evlat candır, geleceğimizdir, umutlarımızdır. Evimizin çiçeği, okulumuzun çiçek bahçesindeki bir gonca gülümüzdür. Goncagül açmadan solmuştur. Ben Büşra'ya Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Büşra için dualar edildi ve helallik alındı. Arkadaşları Büşra'yı gözyaşları içinde okuldan uğurladı. Bakiye ile Cemal Yeşil çiftinin 4 kızından üçüncüsü olan Büşra, Ünye Merkez Büyük Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Yiğitler Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

- OrduKaşıkçı Soruşturması Kapsamında Suudi Başkonsolosu'nun Evinde Yapılacak Olan Arama İptal Edildi HDP, 6'ncı Yılı İçin Hazırladığı Videoda Demirtaş ve Yüksekdağ'a Yer Vermedi

Trump ile Prens Selman Arasında Kritik Görüşme: Kaşıkçı Olayıyla İlgili Bilgisi Yok Trump, Kendisiyle Birlikte Olduğunu İddia Eden Erotik Film Yıldızına Hakaret Etti