Son Dakika Haberleri: Kansere Yakalanan Oyuncu Süreyya Küçük 40 Kiloya Kadar Düştü

Kansere Yakalanan Oyuncu Süreyya Küçük 40 Kiloya Kadar Düştü

2 yıl önce

Kemik, beyin ve göğüs kanserine yakalanan 56 yaşındaki usta oyuncu Süreyya Küçük, 72 kilodan 40 kiloya düştü.

Usta oyuncu Süreyya Küçük'ten kötü haber geldi. Ses sanatçısı Onur Akay, 56 yaşındaki Küçük'ün 3 ayrı kanserle mücadele ettiğini duyurdu.

BEYİN, GÖĞÜS VE KEMİK KANSERİYLE MÜCADELE EDİYOR

Onur Akay, 72 kilodan 40 kiloya düşen Süreyya Küçük'ün sağlık durumundaki son gelişmleri takipçileriyle paylaştı. Küçük'ünm iki fotoğrafını İnstagram'da yayımlayan Akay, şu ifadelere yer verdi: "Sinema ve dizi oyuncusu tiyatrocu Süreyya Küçük, 3 ayrı kanserle savaşıyor. Kemik, beyin ve göğüs kanserine yakalanan 56 yaşındaki oyuncumuz 32 kilo verdi. 72 kilodan 40 kiloya düşen Süreyya Küçük için doktoru 'yürümesi mucize' derken, o kendi yazdığı ve yönettiği 'Uyanış' adlı tiyatro oyunu ile yüzlerce seyirci önüne çıktı ve 'Al Karısı' isimli çekimleri yeni biten bir korku filminde oynadı.

İLAÇ ÜCRETLERİNİ KARŞILAYAMIYOR

Serum verilirken bile tiyatroyu düşünen oyuncumuz, ilaçlarının ücretlerini karşılamakta zorluk çekiyor ve 'Kesinlikle yardım ve bağış istemiyorum. Tiyatro beni yaşatıyor. Tiyatro salonlarını ücretsiz verirlerse, ben de yeni yazdığım oyunumu oynar, hakkını verir ve paramı kazanırım. Beni sahnede yaşatın lütfen' diyor. Kendisine acil şifalar dilerim."

İşte Onur Akay'ın o paylaşımı;


YORUMLAR


3 Gün Sürecek Kar Yağışı Hayatı Durma Noktasına Getirecek Eski Manken Sevda Demirel, Canlı Yayında Bir Dönem Ali Koç'a Aşık Olduğunu İtiraf Etti

Yılmaz Morgül Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu: Acun'la Tanışınca Parayı Tanıdım