Kanz ve S&D, Etiketin Yarısı Dönemi Başladı! - Son Dakika

Kanz ve S&D, Etiketin Yarısı Dönemi Başladı!

02.01.2012 11:42
Kanz ve S&D, Etiketin Yarısı Dönemi Başladı!

Yeni yıla girerken çocuğunuza bir şıklık yapın.

Tüm dünyada çocuk modasına yön veren Kanz ve S&D mağazalarında yılbaşına özel etiketin yarısı dönemi başladı. Çocuk tekstili, aksesuarlar, battaniyeler, pijamalar, iç giyim ürünleri ve çok daha fazlasına %50 indirimle sahip olmak için yapmanız gereken tek şey hemen bir Kanz ya da S&D mağazasını ziyaret etmek.

KALİTEYE UYGUN FİYATLARLA SAHİP OLUN!

Kanz ve S&D mağazalarında beğeninize sunulan markaların hepsi çocuğunuz için özenle hazırlanan kaliteli, şık ve sağlıklı ürünleriyle dikkat çekiyor. Üstelik şimdi dünyanın önde gelen markalarından Kanz, S&D, Pampolina, Steiff, Marciello, Doll, Kathe Kruise ve Melton koleksiyonlarına %50 indirimle etiketin yarısı fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Siz de 2012'de çocuğunuzun şıklığıyla göz kamaştırmasını istiyorsanız Kanz veya S&D mağazalarına uğramayı unutmayın.

YORUMLAR
500
Kozmetik ve turizmde helal akreditasyon dönemi başlıyor Kozmetik ve turizmde helal akreditasyon dönemi başlıyor Misis Antik Kenti'nde ilkbahar dönemi kazıları başladı Misis Antik Kenti'nde ilkbahar dönemi kazıları başladı Belediyeler vergi ve borç ödemelerinde TC kimlik numarasıyla işlem yapma dönemi sona erdi: Üyelik de gerekecek Belediyeler vergi ve borç ödemelerinde TC kimlik numarasıyla işlem yapma dönemi sona erdi: Üyelik de gerekecek
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kanz ve S&D, Etiketin Yarısı Dönemi Başladı! - Son Dakika


Advertisement