Son Dakika Haberleri: Kapalıçarşı'da yaşanan muştalı, biber gazlı kavga kameralara yansıdı

Kapalıçarşı'da yaşanan muştalı, biber gazlı kavga kameralara yansıdı

1 ay önce

Kapalıçarşı'da esnaflık yapan baba ve oğluna yapılan muştalı, biber gazlı saldırı güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul Fatih'te bulunan Kapalıçarşı'daki olay 1 Haziran'da yaşandı. Hediyelik eşya satışı yapan iki komşu esnaf arasında zaman zaman yaşanan tartışmalar bir anda muştalı, biber gazlı kavgaya dönüştü. .

YAŞANAN KAVGA KAMERALARA YANSIDI

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde esnaflık yapan Erdal A., oğlu Mert A., eşi ve kayınbiraderleriyle, Erdoğan A. ve oğlu İsmail A.'ye saldırdığı görülüyor. Bir süre kendilerine ait iş yerinin önünde bekleyen Mert A. muşta ile İsmail A.'nın yüzüne vuruyor. Ardından ortalık bir anda karışıyor. 5 kişinin baba ile oğluna saldırısında biber gazı ve nargile şişeleri de kullanılıyor. Kavganın ortasında kalan Fransız turist de bacağından hafif yaralanıyor. Kavga sırasında Erdoğan A. ve oğlu İsmail A. da yaralanırken İsmail A.'nın çenesinin kırıldığı öğrenildi. Kavga sonrası Beyazıt Polis Merkezi'ne giden iki taraf birbirinden şikayetçi oldu.

Kapalıçarşı'da yaşanan muştalı, biber gazlı kavga kameralara yansıdı
Haber Yayın Tarihi: 19.06.2019 11:18 Kaynak: DHAKocaeli'de bulunan firma, yerli üretim su parklarını dünyanın 105 ülkesine ihraç ediyor İngiliz fırkateynindeki güçler İran'ın alıkoyduğu gemiyi kurtaramadı Soylu'dan "göçmen" açıklaması: Avrupa'daki hiçbir hükümet 6 ay dayanamaz, isterlerse deneyelim