Kapısını çalan kişi zorla içeri girmeye çalıştı! Kadın çığlık çığlığa kaldı - Son Dakika

Kapısını çalan kişi zorla içeri girmeye çalıştı! Kadın çığlık çığlığa kaldı

18.01.2022 17:09

Kocaeli'nde akli dengesi yerinde olmadığı öne sürülen kişi, zilini çaldığı daireye ev sahibi kadın kapıyı açar açmaz girdi. Paniğe kapılan kadın çığlık atarken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Dün Derince ilçesi, Yavuz Sultan Mahallesi, Barbaros Caddesi'nde akli dengesi yerinde olmadığı öne sürülen kişi, girdiği apartmanın içerisinde bir süre dolaştı.

KAPI AÇILIR AÇILMAZ İÇERİYE GİRDİ

Daha sonra ikinci kattaki bir dairenin kapısını çaldı. Ev sahibi kadın kapıyı açınca, bu kişi hızlıca eve girdi. Paniğe kapılan kadın, çığlık attı.

O ANLAR KAMERADA

Daha sonra daireden çıkan bu kişi, bir süre bekleyip apartmandan ayrıldı. Ev sahibi şahıstan şikayetçi olmazken, olay anı apartmandaki güvenlik kamerasına yansıdı.

YORUMLAR
500
Genç annenin yardım çığlığı: Uzaklaştırma kararı aldırdığım eski kocam oğlumu kaçırdı Genç annenin yardım çığlığı: Uzaklaştırma kararı aldırdığım eski kocam oğlumu kaçırdı DİYARBAKIR - Kuyumcudan silah zoruyla bilezik çalan zanlı tutuklandı DİYARBAKIR - Kuyumcudan silah zoruyla bilezik çalan zanlı tutuklandı Esenyurt'ta gasp girişimi engellendi: Sierra Leona Cumhuriyetli kişinin telefonunu çalmaya çalışan Afganlı şüpheliye Türkler müdahale etti Esenyurt'ta gasp girişimi engellendi: Sierra Leona Cumhuriyetli kişinin telefonunu çalmaya çalışan Afganlı şüpheliye Türkler müdahale etti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kapısını çalan kişi zorla içeri girmeye çalıştı! Kadın çığlık çığlığa kaldı - Son Dakika


Advertisement