Son Dakika Haberleri: Genç Kadının Çığlıklarını Duyan Vatandaşlar, Kapkaççıyı Yakalayıp Meydan Dayağı Attı

Genç Kadının Çığlıklarını Duyan Vatandaşlar, Kapkaççıyı Yakalayıp Meydan Dayağı Attı

2 ay önce

Adana'da yolda yürüyen kadının cep telefonunu çalmak isteyen kapkaç zanlısı, yardım çığlıkları üzerine vatandaşlar tarafından yakalandı. Vatandaşların sokak ortasında darp ettiği zanlı hastanelik oldu.

Adana'da kapkaç şüphelisi, bir kadının cep telefonunu alıp kaçmak isterken vatandaşlar tarafından yakalanıp, sokak ortasında dövüldü. Aldığı darbelerle yaralanıp yerde hareketsiz kalan şüpheli hastanelik oldu.

ÇANTASINDAKİ CEP TELEFONU ÇALININCA BAĞIRARAK YARDIM İSTEDİ

Merkez Seyhan ilçesi Çınarlı Mahallesi'nde S.B. (25), annesiyle birlikte sokakta yürüdüğü sırada bir kişi yaklaşıp çantasındaki cep telefonunu alıp kaçmaya çalıştı. Kadının bağırarak yardım istemesi üzerine vatandaşlar şüphelinin peşine düştü.

VATANDAŞLAR KAPKAÇÇIYI YAKALAYIP DARP ETTİ

Şüpheli vatandaşların kendisini kovalaması üzerine telefonu yere atı kaçmayı sürdürdü. Vatandaşlar bir süre sonra kapkaç zanlısı S.Ö'yü yakalayıp, darbetti.

ALDIĞI DARBELERLE YERDE HAREKETSİZ KALDI

Aldığı darbelerle yaralanıp yerde hareketsiz kalan şüpheli için olay yerine ambulans çağrıldı. Bu sırada olay yerine gelen polis ile sağlık görevlisi olduğunu belirten bir kadın yaralıyı kendine getirmeye çalıştı.

YARALI ZANLI HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralı zanlı, sağlık ekiplerince Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. S.B, bilgisine başvurulmak üzere Yarbaşı şehit Erdoğan Çıtak Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü.
10 Milyon Kişinin Elektrik Faturasını Devlet Karşılayacak Fanatik Trabzonsporlu Gurbetçi, İkizlerine "Bordo" ve "Mavi" Adını Verdi

Son Dakika! Suriye'de ABD ve YPG'nin Ortak Devriyesine Saldırı Düzenlendi