Son Dakika Haberleri: Kapkaççıya Çantasını Vermemek İçin Direnince Suratından Bıçaklandı, O Manzara Görenleri Şoka Uğrattı

Kapkaççıya Çantasını Vermemek İçin Direnince Suratından Bıçaklandı, O Manzara Görenleri Şoka Uğrattı

6 gün önce

Malezya'da gece saatlerinde gece vardiyasından çıkıp evine yürüyen genç kadın kapkaççının hedefi olurken çantasını vermemek için boğuştuğu sırada suratından bıçaklandı.

Malezya'nın Penang eyaletinde vardiyadan çıkıp evine yürüyen genç kadın soyguncuların hedefi oldu. Hırsız, 19 yaşındaki kızı suratından bıçaklayarak olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

YANAĞINDAN BIÇAKLADI

Gece vardiyasından çıkıp karanlık bir yoldan eve yürüyen kadın, çantasını çalmak isteyen adama direnince sağ yanağından bıçaklandı. Olay yerindeki bir vatandaş kanlar içinde kalan kadının fotoğraflarını çekerken o manzara görenleri şaşkına çevirdi.

Olaya tanık olan bir vatandaş mağdur kadının saldırgan ile boğuştuğunu ve o esnada adamın bıçağı sapladığını ve olay yerinden uzaklaştığını söyledi.

POLİS SALDIRGANI ARIYOR

Şaşırtıcı bir şekilde bilincini kaybetmeden sağlık görevlilerini bekleyen kadın, sağlık görevlileri tarafından hastaneye kaldırıldı. Polis saldırganı yakalamak için güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.


YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Midesinden 3,3 Milyon Lira Değerinde Kokain Çıkarıldı İskoçya'da Evsizler İçin Köy Kuruldu

Ünlü Filmdeki Karakterle Aynı İsme Sahip Olan Kadın, Her Gün Cinsel İçerikli Mesajlar Alıyor Doğumun Yasak Olduğu Adada 12 Yıl Sonra İlk Bebek Dünyaya Geldi