Kaplanlar Diyarı Filmi - Son Dakika

Kaplanlar Diyarı Filmi

14.10.2014 11:26
Kaplanlar Diyarı Filmi, System.String[]

Kaplanlar Diyarı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kaplanlar Diyarı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Burada Colin Farrell, Rolan Baaz karakteriyle cesur ve sözdinlemez bir askeri canlandırmaktadır. Başına buyruk ve umursamaz bir asker olan Baaz, hem askerlik kurumuyla hem de askerlik mantığıyla sık sık çatışmaktadır. Amirleri ve arkadaşları arasında bu nedenle sürekli gerilim konusu olmaktadır. Müfreze bu gerilimlerle birlikte Vietnam'dan önceki son eğitim kampı olan Tigerland'a gönderilir. in hikâyesi birçok yönden Stanley Kubrick'in Full Metal Jacket'ını anımsatmaktadır.

Collin Farrell bu deki performansıyla 'The Boston Society ofCritics'in En İyi aktör Ödülü'nü kazandı.

Yönetmen: Joel Schumacher

Senaryo: Ross Klavan, Michael McGruther

Oyuncular: Shea Whigham, Tom Guiry, Clifton Collins Jr., Matthew Davis, Colin Farrell

Filmin Türü: Drama, Savaş

Orijinal Adı: Tigerland

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2000

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: 0

Vizyon Tarihi: 19.06.2001

Kaplanlar Diyarı Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Kaplanlar Diyarı Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Tartıştığı üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi ortaya çıktı: Canıma tak etmişti Türk Telekom'da 11'ler belli oldu! G.Saray'da yıldız futbolcu kadroya döndü İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Ermenistan'dan yana tavır sergileyen Macron'dan tarihi Karabağ itirafı: Azerbaycan toprağıdır Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi Yerli koronavirüs aşısı 44 kişiye uygulandı, yan etki görülmedi Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fikirtepe talimatı: Kentsel dönüşümü TOKİ ve Emlak Konut yapacak