Kar Altında Fidan Diktiler - Son Dakika

Kar Altında Fidan Diktiler

12.01.2012 14:00
Kar Altında Fidan Diktiler, System.String[]

Yozgat'ın Sorgun ilçesi Bahadın Belediyesi, yağan kar altında 6 bin 500 adet fidan dikimi gerçekleştirdi.

Yozgat'ın Sorgun ilçesi Bahadın Belediyesi, yağan kar altında 6 bin 500 adet fidan dikimi gerçekleştirdi.

Bahadın Belediye Başkanı Dilaver Özcan, 4 yaşındaki çam ve 1,5 metre boyundaki huş fidanlarının dikimi sırasında Yozgat Valiliği ve İŞKUR'un Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında 9 işçi sağladığını kaydetti.

Özcan, "Bahadın Belediyesi olarak bir çok sosyal içerikli projelerimizin yanı sıra beldemizin güzelleşmesi ve gelişmesi açısından da çalışmalarımız oluyor. Belediyemiz personeli ve Yozgat Valiliği'nin sağladığı 9 işçi ile birlikte Çomak Dağı, mahalle aralarındaki sokak kenarlarına ve beldemize bağlı köy yolları kenarlarına 6 bin 500 adet fidan diktik. İlk kez kar yağışı altında fidan dikimi gerçekleştirdik" dedi.

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kar Altında Fidan Diktiler - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bugün yeni parti için yola çıkacak Sarıgül'den "Cumhur İttifakı'na mı katılacaksınız?" sorusuna yanıt Hollandalı sigorta şirketi Aegon, Türkiye birimini satıyor Hatay'daki patlama sonrası İskenderun Emniyet Müdürü uzun namlulu silahla sokağa inip terörist peşine düştü Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Silikonlarını yenilettiği konuşulan Serenay Sarıkaya eve çağırdığı doktoruna muayene oldu Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı