Kar Altında Kaplıca Keyfi - Son Dakika

Kar Altında Kaplıca Keyfi

Kar Altında Kaplıca Keyfi
Son Güncelleme: 12.01.2012 10:36

Afyonkarahisar'da etkili olan kar yağışı, termal otellerde tatilini geçirenler için ilginç bir deneyim oldu.

Afyonkarahisar'da etkili olan kar yağışı, termal otellerde tatilini geçirenler için ilginç bir deneyim oldu. Termal otellerde konaklayanlar kar yağışı altında sıcak suda yüzmenin tadını çıkardı.

Afyonkarahisar'da üç gündür kar yağışı etkili olurken, 5 yıldızlı termal otellerde kalan tatilciler, bir yandan kar yağışını seyretti bir yandan da sıcak suda yüzdü. Kente Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden gelen Alpay- Gülfer Tunca çifti de kar yağarken termal havuzda yüzerek yorgunluk attı. Gülfer Tunca, Afyonkarahisar'da havanın karlı olacağını tahmin ederek termal otele geldiklerini, yağışla birlikte mutlu olduklarını söyledi. Alpay Tunca ise yaklaşık 15 yıl önce bir gazetede çıkan otel reklamıyla Afyonkarahisar'daki termal su ile tanıştığını, o günden bu yana termal sudan yararlanmak için her yıl kente geldiğini belirtti. Tunca, kar ve termalin buluşmasının kendileri için hoş bir anı olduğunu kaydetti.

İstanbul'dan gelen Azime Aytuğu ise "Afyon'a gelirken karın yağacağını tahmin etmiyorduk. Kar yağarken sıcak suda yüzmek mükemmel. Bunu İstanbul'a gittiğimde de arkadaşlarıma anlatacağım" dedi.

Açık alandaki yüzme havuzuna giren diğer tatilciler de kar yağışı altında sıcak suda yüzmenin keyfini tanımlayamayacaklarını söyledi. - Afyon

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kar Altında Kaplıca Keyfi - Son Dakika


Advertisement