Kar Erzincan'da Ulaşımı Vurdu - Son Dakika

Kar Erzincan'da Ulaşımı Vurdu

18.02.2012 12:04
Kar Erzincan'da Ulaşımı Vurdu, System.String[]

Erzincan'da iki gündür etkili olan kar yağışı ve tipi hayatı olumsuz etkiliyor.

Erzincan'da iki gündür etkili olan kar yağışı ve tipi hayatı olumsuz etkiliyor. Dün gece saatlerinde Erzincan- Sivas Karayolu'nun Sakaltutan Mevki'nde yola düşen çığ ve meydana gelen trafik kazaları nedeniyle ulaşım zorlukla sağlanıyor. Uzun araç konvoylarının oluştuğu karayolunda trafik ekipleri sadece zincirli araçların geçişine izin veriyor.

Erzincan ve çevresinde etkili olan kar yağışı kent merkezi başta olmak üzere, karayollarında da sürücülere sıkıntılı anlar yaşatıyor. Erzincan - Sivas Karayolu 38. kilometresi Sakaltutan Mevki'nde dün gece 02: 00 sıralarında yola düşen çığ ve beraberinde meydana gelen trafik kazaları nedeniyle trafik akışı bir süre durduruldu. Hiçbir aracın geçişine izin verilmezken, karayolları ekiplerinin uzun uğraşlarının ardından, yol sabah saatlerinde yeniden ulaşıma açıldı.

Ağır tonajlı araçlar karayolunda uzun kuyruklar oluşturdu. Erzincan - Gümüşhane Karayolu yol ayrımında bulunan TIR parkında bekletilen araçların yola çıkmalarına izin verilmedi. TIR sürücüleri dün gece saatlerinden itibaren yolun açılmasını beklediklerini söylediler.

Öte yandan Erzincan - Gümüşhane Karayolu'nda da ulaşım belirli aralıklarla sağlanıyor. Bölgede kar ve buzlanma nedeniyle zincirsiz küçük araçların geçişini de izin verilmezken, karayolları ekiplerinin çalışmaları sürüyor. - ERZİNCAN

Kar Erzincan'da Ulaşımı Vurdu
Kar Erzincan'da Ulaşımı Vurdu
Kar Erzincan'da Ulaşımı Vurdu
Kar Erzincan'da Ulaşımı Vurdu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kar Erzincan'da Ulaşımı Vurdu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 24'e, yaralı sayısı 804'e yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi