Kar Küreyerek, Para Kazanıyorlar - Son Dakika

Kar Küreyerek, Para Kazanıyorlar

18.02.2012 12:48
Kar Küreyerek, Para Kazanıyorlar, System.String[]

Ağrı'da ev ve işyerlerinin çatılarında biriken kar, bazı vatandaşlara iş kapısı oldu.

Ağrı'da ev ve işyerlerinin çatılarında biriken kar, bazı vatandaşlara iş kapısı oldu.

Bölgede etkili olan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, bazılarına da iş imkanı sağlıyor.

Çatılardaki biriken karları temizleyerek para kazanan Erhan Taşdemir, AA muhabirine, yapacakları başka iş olmadığı için böyle bir iş imkana yarattıklarını, kar temizleyerek para kazandığın belirtti.

Çatıda çalışmanın riskli olduğunu ifade eden Taşdemir, "Çatıdan düşmemek için arkadaşımla belimize ip bağlıyoruz. Riskli olsa da bu işten para kazanıyoruz" dedi.

Cesim Çetres'de, kar ne kadar çok yağarsa o kadar çok iş imkanı olduğunu belirterek, "Biz istiyoruz ki her gün kar yağsın. Çünki kar olunca çok para kazanıyoruz. Aldığımız para çatıların büyüklüğüne bağlı. Bazı çatıları 400 TL'ye bazılarını da 10 TL'ye temizliyoruz. Ekmek paramızı böyle kazanıyoruz" diye konuştu.

- AĞRI

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kar Küreyerek, Para Kazanıyorlar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Erkan Kolçak Köstendil oğlu ile fotoğrafını paylaştı: Yalan dünya her şey bomboş Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı