Kar Maskeli Soyguncu PTT Şubesinden 50 TL Alıp Kaçtı - Son Dakika

Kar Maskeli Soyguncu PTT Şubesinden 50 TL Alıp Kaçtı

05.01.2012 18:25
Kar Maskeli Soyguncu PTT Şubesinden 50 TL Alıp Kaçtı, System.String[]

Bursa'nın Gemlik ilçesindeki PTT şubesi, silahlı ve kar maskeli bir kişi tarafından soyuldu.

Bursa'nın Gemlik ilçesindeki PTT şubesi, silahlı ve kar maskeli bir kişi tarafından soyuldu. Soyguncunun 50 lira alıp kaçtığı öğrenildi.

Dereboyu'nda bulunan PTT Eşref Dinçer Şubesi'nde saat 15.30 sıralarında meydana gelen olayda, yüzünde kar maskesi olan bir kişi, PTT şubesinde görevli memura tabancayı doğrultarak 50 TL parayı alıp hızla kaçtı. İhbar üzerine alarma geçerek kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik görevlisi bulunmayan postanedeki kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Olayda kullanılan silahın kuru sıkı tabanca olduğunu değerlendiren polis, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

Kar Maskeli Soyguncu PTT Şubesinden 50 TL Alıp Kaçtı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kar Maskeli Soyguncu PTT Şubesinden 50 TL Alıp Kaçtı - Son Dakika


Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! Depremden 16 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkartıldı Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 24'e, yaralı sayısı 804'e yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak